Spalvinis odos tipas

Ne visiems žinoma, tačiau spalvas, kurios tinka vienam ar kitam žmogui nulemia jų akys ir odos spalva. Kitaip sakant yra 4 metų laikų spalviniai tipai, iš kurių žmogus turi vieną. Kiekvienas spalvinis tipas pasižymi tam tikromis savybėmis iš kurių galima save atpažinti. Supratus kuriam spalviniam odos tipui priklausote, bus lengviau išsirinkti ir loreal plaukų dažus ar tinkamą kitų dažų atspalvį, lengviau derinsite sau tinkamas drabužių spalvas, todėl atrodysite geriau.

Pavasario ir rudens spalviniam tipui priklausantys žmonės yra vadinami šilto atspalvio, o vasaros ir žiemos – šalto odos tipo. Žiemos spalviniam tipui priklausantys žmonės gali būti porcelianinės odos spalvos su mėlynu atspalviu arba baltos spalvos, kurioje matomas rožinis atspalvis. Tokių žmonių oda greitai įdega, o jų antakiai bei blakstienos būna labai tamsūs, lūpos melsvos. Plaukai dažniausiai būna juodi, šalto atspalvio rudi, o jei labai šviesūs tai tik su pilkšvumu. Akys gali būti pilkos, žalios, mėlynos su violetiniu atspalviu ar rudos. Tokiam tipui tiks raudona, violetinė, juoda, balta spalvos. Loreal plaukų dažai gali būti pasirinkti su šaltais atspalviais ir jokiais būdais nesirinkite jokių auksinių spalvų. Loreal plaukų dažai gali būti ir permanentiniai ir greitai nusiplaunantys, tad galėsite pritaikyti plaukų spalvą savo odos spalvai.

Vasaros tipui būdinga blyški oda, rožinio, alyvinio ar smėlio spalvos atspalviai. Antakiai bei blakstienos būna neryškios, pilkšvos, o lūpos neryškaus rožinio atspalvio. Plaukai pilkšvai rudi, šviesūs, tamsiai pilki ar panašūs. Akys į pilkumą, pilką žydrumą, rudumą. Tokiam tipui tinka šalti ir pilkinti tonai. Aprangoje gali vyrauti bordo spalvos, rudos, mėlynos, rožinės ar alyvinės spalvos.

Rudens tipo merginos ar moterys turi šampaninę arba dramblio kaulo spalvos odą, o plaukai būna linkę į geltonus atspalvius, ryžumą. Antakiai ir blakstienos būna rusvos ir šviesios. Oda tokio tipo merginų įdega nemaloniai, į raudonumą. Plaukai gali būti oranžiniai, kaštoniniai, o dažant plaukus turėtų būti pasirenkami šilti loreal plaukų dažai arba sidabrinių tonų spalvos. Įvarių dažų pasirinkimą rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Aprangai tinka lašišos spalvos, alyvuogių spalva, koralo, rudi atspalviai bei kitos ryškios spalvos.

Pavasario tipo merginos turi blyškią odą su auksiniais ar persiko atspalviais. Lūpos dažnai būna natūraliai linkusios į raudonumą, o blakstienos ir antakiai būna šviesūs. Oda gerai įdega šilta medaus spalva. Plaukai dažniausiai šviesūs ir linkę į šiltus atspalvius, o akys žalios, rudos, mėlynos tačiau labai šviesios. Tinkama apranga būna žalios, geltonos ar oranžinės spalvos. Tinka dauguma šviesių atspalvių.

Komentarai (0)
Parašyti komentarą