Antakiai – viena svarbiausių veido dalių

Antakių dažai
0 107

Kaip rūpintis antakiais?

Antakiai visuomet veidui suteikia gyvumo, todėl labai svarbu mokėti teisingai juos formuoti. Sutvarkyti antakiai yra vienas geriausių ir didžiausių veido akcentų, suteikia išbaigtumo, formą ir emociją veidui. Žinoma, neteisingai suformuoti antakiai gali iškraipyti veido proporciją ir sudarkyti išraiškas, todėl verta žinoti kokių klaidų reikia išvengti. Antakius paprasta formuoti ir pačiam, svarbiausia nenutolti nuo natūralios antakio formos ir išpešioti tik nereikalingus plaukelius, todėl ne visuomet reikia specialisto pagalbos. Natūralesniems, storesniems antakiams ateinant į madą, jiems reikia tik minimalios priežiūros, kuri suteiktų puikų įvaizdį. Antakių dažai yra pagrindinė priemonė, kurios reikia antakius tvarkantis namuose, o kitas svarbus dalykas – atsiminti dažniausiai pasitaikančias klaidas ir jų nekartoti.

Vienos didžiausių klaidų yra per daug išpešioti antakiai ir per didelis nutolimas nuo natūralios antakių formuos. Tuomet prarandama antakių proporcija. Dažnai iškeliamas neteisingas aukščiausias antakio taškas ir veidas visuomet atrodo nustebęs. Visiškai neiškeltas taškas palieka veidą be emocijų, todėl reikia nepersistengti pešiojant antakius. Per ryškūs antakiai, ypač antakio priekyje, gali padaryti išraišką labai piktą, o per trumpi antakiai atrodo keistai.

Prižiūrint antakius namuose svarbiausia yra antakių dažai, kuriuos lengva įvaldyti ir išmokti juos nusidažyti taip, kad atrodytų gražiausiai. Jų įsigyti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Patariama, visų pirma, nudažyti antakius ir tik tuomet pešioti, nes ryškiau matysis kontrastas tarp reikalingų ir nereikalingų plaukelių. Antakių dažai svarbūs yra ir dėl ryškumo, kurį suteikia – tuomet ryškesni antakiai suteikia susitvarkiusios moters įvaizdį ir paryškina veidą. Svarbu atitaikyti spalvą ir ryškumą, kuris tinka labiausiai, nes per daug išryškinti antakiai gali užgožti likusius veido bruožus, todėl visas dėmesys kryps į antakius, o tai tikrai nėra gerai.

Darantis antakių procedūras salonuose specialistas parenka geriausias spalvas ir formas, tačiau ryškumą taip pat gali suklysti, nes kai kurių žmonių plaukeliai greičiau sugeria spalvą, o kitų ne taip gerai. Todėl geriausia paeksperimentuoti ir pačiam suprasti kiek laiko plaukeliams reikia, jog spalva būtų tokia, kokios norisi – kiekvienas atvejis yra individualus.

Komentarai
Kraunama...