Apie plaukų slinkimą

0 34

Plaukų slinkimo priežasčių gali būti labai daug. Vienos iš jų – prasta, nesubalansuota mityba, vitaminų trūkumas, kenkimas plaukams dažais, karštomis formavimo priemonėmis. Taip pat plaukams pakenkti gali ir aplinka, o kartais net ir hormonų disbalansas. Tokios priežastys gali susilpninti plaukus, o galiausiai ir sukelti slinkimą, kas tikrai nėra džiaugsmingas dalykas. Dažnai atsiradus tokiai problemai išbandomos visos įmanomos priemonės, kurios gali padėti – juk nei viena moteris ar vyras nenori prarasti savo plaukų.

Padėti savo plaukams galima įvairiausiomis priemonėmis. Žinoma, kiekvienam veiksmingi būna skirtingi produktai, todėl tenka išbandyti daug visko kol atrandamas geriausiai veikiantis šampūnas, aliejukas ar ampulės nuo plaukų slinkimo. Žinoma, kartais ne visada priemonės padeda, nes tam, kad plaukai būtų gražūs didelę įtaką daro ir kiti veiksniai. Tarkime, jei negaunate tinkamo vitaminų kiekio su maistu, tuomet tikėtina, kad plaukų slinkimą sustabdysite tik vartojant papildus. Papildykite savo racioną daržovėmis, vaisiais ir kitomis naudingomis medžiagomis. Jei pastebėsite, kad situacija negerėja net ir valgant sveikai, tuomet imkitės išorinių priemonių. Koncentruotos ampulės nuo plaukų slinkimo gali būti puikus būdas pabandyti atgaivinti plaukus. Ši priemonė padeda stiprinti plaukų šaknis, todėl sumažėja tikimybė, jog jie ir toliau slinks. Įsigyti jų galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Venkite karštų formuojančių priemonių, nes jos kenkia ne tik plauko išvaizdai, būklei, bet ir turi įtakos slinkimui. Nusilpę plaukai gali daug lengviau iškristi, o tai nėra malonu. Pakenkti plaukams gali ir per didelė lauko temperatūra, taip pat nemaloniai veikia ir šaltas oras, todėl patariama žiemos metu nešioti kepurę. Jei plaukai dar nėra pradėję slinkti, tačiau pastebite, jog jie silpnėja, galima iškart pradėti naudoti vitaminus, intensyvesnio poveikio šampūnus – net ir ampulės nuo plaukų slinkimo gali padėti apsisaugoti nuo tolimesnių nemalonumų.

Atsiminkite, kad nereikėtų nešioti per daug spaudžiančių aksesuarų plaukuose – taip pat nesveika ir per stipriai plaukus susirišti. Visa tai gali turėti įtakos plaukų slinkimui. Geriau leiskite plaukams pailsėti surišus juos laisvai ar būnant palaidais plaukais. Šukuokite plaukus švelniai ir naudokite tam kuo natūralesnes priemones.

Komentarai
Kraunama...