Avokado panaudojimas grožio ritualams

0 68

Dabar galima pamatyti labai didelį avokado populiarėjimą. Visi atranda vis daugiau patiekalų, kuriuos galima juo paskaninti, vis dažniau girdima apie jame esančių riebalų naudą ir kitus žmogui reikalingus elementus. Mityboje avokadas yra puikus dalykas, tačiau visai neseniai atrastas ir kitas nuostabiai veiksmingas jo naudojimo būdas grožio srityje. Jo aliejus naudojamas daugelyje kosmetikos priemonių, o taip pat su juo galima darytis grožio kaukes, priemones namuose. Naudoti tinka ir avokadų aliejų ir patį avokadą, todėl pradėkite ruoštis žiemai ir sužinokite kaip puoselėti sveiką išvaizdą.

Plaukams avokadų aliejus labai padeda. Jis gali ir sudrėkinti, ir gausiai pamaitinti, o laikui bėgant plaukai tampa vis išvaizdesni ir puikiai atgaivina nualintus plaukus. Kaip ir nioxin priemonės, avokadas gali padėti sustabdyti plaukų slinkimą stiprinant šaknis. Jei aliejai jums nepatinka, galima nuo plaukų slinkimo naudoti nioxin priemones. Jų rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Tai gana veiksmingos priemonės, tačiau prieš pradedant nioxin produktus, išnaudokite galimybes atgaivinti plaukus namų sąlygomis. Plaukų kaukei su avokadu reikės avokado minkštimo, vieno šaukšto migdolų aliejaus ir nepilno šaukštelio druskos. Mišinį reikėtų ištepti ant visų plaukų ir palikti pusvalandžiui. Kaukę galima naudoti 2 kartus į savaitę.

Avokadas gali būti naudojamas ir kaip makiažo valiklis. Avokadų aliejaus šaukštelį galima sumaišyti su šaukštu avokado minkštimo, o gauta mišinį reikia įmasažuoti į veidą ir nusiplauti jį šiltu vandeniu. Taip makiažas būna nuvalomas, o oda lieka pamaitinta ir gaivi. Sumaišius šaukštelį druskos su pasirinktu eteriniu aliejumi ir avokado minkštimu galima gauti puikų šveitiklį pėdoms. Kadangi pėdų oda dažnai skilinėja ir išsausėja, avokadas jas pamaitina. Dar geriau jei išmasažavus mišiniu kojas užsidėsite maišelius ir šiltas kojines bei palaikysite jį apie 20 minučių.

Patamsėjusius bei pavargusius paakius pagražinsite sutrynus avokado minkštimą su keturiomis riekelėmis agurko. Mišinys turėtų būti bent valandą pašaldytas šaldytuve, o tuomet jis bus tinkamas paakių zonai. Pusvalandį palaikius mišinį, jį nuplaukite. Kasdien daroma kaukė greitai atneš norimus rezultatus. Iš avokado pavyksta padaryti daug grožiui skirtų produktų, todėl mėgstančioms natūralius produktus jis yra nepakeičiamas ingredientas.

Komentarai
Kraunama...