Chi Keratin priemonės be sulfatų ir parabenų

Chi Keratin plaukų priežiūros priemonės
0 170

Švelnūs Chi Keratin šampūnai jautriai galvos odai ir plaukams

Dažnai kosmetikoje naudojami ne itin saugūs ingredientai, kurie laikui bėgant vis labiau jiems kenkia. Dažniausiai girdimi ir vieni pavojingiausių yra sulfatai ir parabenai. Šampūnuose esantys sulfatai reikalingi gausesniam putojimui, tačiau putojimas nereiškia, kad plaukas išplaunamas geriau. Būtent sulfatai išplauna natūralius aliejus, kurie palaiko gerą plaukų būklę. Dėl šios priežasties plaukai tampa nebeišvaizdūs ir pažeisti. Sudėtyse taip pat galima rasti parabenų, kurių pagrindinė funkcija yra pratęsti plaukų priemonių galiojimo laiką. Kuo daugiau priemonių su parabenais naudojame, tuo didesnė žala. Kadangi šią medžiagą mūsų organizmas įsisavina per odą, tai gali sutrikdyti hormonų pusiausvyrą ir endokrininę sistemą. Šie kenksmingi ingredientai labiausiai kenkia turintiems jautrią odą ir silpnus plaukus.

Dėl šių priežasčių atsiranda vis daugiau natūralesnių, švelnesnės sudėties šampūnų ir kitų plaukų priežiūros priemonių, kurias naudoti yra saugiau. Viena populiariausių plaukų priežiūros linijų Chi Keratin taip pat turi šampūnų liniją, kurios sudėtyje nėra šių minėtų kenksmingų ingredientų. Taip pat šios linijos produktai pripildyti keratinu ir kitomis naudingomis medžiagomis. Chi Keratin produktų linijoje galima rasti įvairiems plaukų tipams pritaikytų priemonių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą šampūną.

Platus Chi Keratin šampūnų pasirinkimas

Chi Kertin šampūnų be parabenų ir sulfatų pasirinkimas yra labai platus, todėl atkreipus dėmesį į savo plaukų tipą, galima rasti sau tinkamiausią. Šios linijos šampūnų kaina priklauso nuo buteliuko dydžio, kuris gali būti nuo 30 mililitrų iki 1 litro, ir šampūno rūšies, todėl svyruoja nuo 5 eurų iki 45 eurų.

Žinant savo plaukų būklę ir norimą efektą, išsirinkti šampūną nesunku. Norintiems apimties reikėtų rinktis Chi Magnified Volume šampūną, kurį rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/, išsausėjusiems plaukams tiktų Chi Deep Brilliance Optimum Moisture, o visiškai nusilpusiems plaukams – Chi Keratin reconstructing šampūną. Žinoma, rasite tinkamą šampūną ir drėgmę praradusiems bei dažnai karščio alinamiems plaukams. Dėl geresnio šių plaukų priemonių poveikio patariama naudoti ir šios linijos kondicionierius, kurie atitinka šampūnų pavadinimus.

Komentarai
Kraunama...