Chi šilkas ir Biosilk priemonių panašumas ir skirtumai

Chi šilkas plaukams
0 87

Chi šilko ir Biosilk priemonių panašumai

Šios dvi šilku praturtintos plaukų priežiūros priemonės yra labai pamėgtos moterų, kurioms sunku susitvarkyti su nepaklusniais, pažeistais ar išsausėjusiais plaukais. Tiek Chi šilkas tiek Biosilk yra profesionalios „Farouk Systems“ kompanijos sukurtos prekės, tad panašumai akivaizdūs. Chi šilkas yra pagamintas iš šilko, kviečių ir sojos, todėl padeda plaukus sustiprinti, paminkštinti ir lengviau formuoti. Negana to, ši priemonė suteikia plaukams blizgesio ir sveikų plaukų efektą. Po šios priemonės naudojimo, plaukai lieka sudrėkinti ir elastingi, bei apsaugoti nuo karščio ir aplinkos. Sudėtyje nėra alkoholio. Chi šilko priemonės naudojamas įprastas – užtenka nedidelį kiekį paskirstyti ant plaukų. Jei svarstote šią priemonę įsigyti, galite apsilankyti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Biosilk produktas suteikia labai panašų efektą kaip ir Chi šilkas – maitina, stiprina ir regeneruoja plaukus. Taip pat drėkina ir suteikia spindesio bei sveiką išvaizdą. Ilgainiui naudojant plaukai tampa minkšti ir švelnūs. Priemonė taip pat tausoja plaukus ir apsaugo nuo žalingos aplinkos – vėjo, karščio ir druskų. Naudojimas galima sakyti lygiai toks pats kaip ir Chi šilko – užtepamas ir paskirstomas ant drėgnų arba sausų plaukų ir, norint geresnio efekto, plaukai pakaitinami džiovintuvu arba tiesinimo žnyplėmis.

Skirtumai tarp Chi šilko ir Biosilk

Biosilk priemonės sudėtis, neskaitant šilko ir kviečių proteinų, skiriasi nuo Chi. Biosilk priemonėje mes galime rasti pantenolio, keratino ir simondsijų aliejaus, kurie praturtina priemone maitinamosiomis savybėmis. Žinoma, sudėtis nėra svarbi, jeigu priemonės suteikia tokį patį efektą. Taip pat Chi šilkas neišskiria skirtingų savybių naudojant jį ant sausų ar drėgnų plaukų, tačiau nurodyta, jog Biosilk priemonė suteikia daugiau spindesio ir suminkština plauką tuomet, kai naudojama ant sausų plaukų. Naudojant ant drėgnų plaukų priemonė labiau drėkina ir atkuria plauką.

Interneto portaluose Biosilk yra įvertinas tokiu pačiu geru balu kaip ir Chi šilkas. Kaip vieną iš skirtumų tarp klientų atsiliepimų galima pastebėti tai, jog Chi šilkas turi malonų kvapą, o Biosilk kvapas yra nemalonus, tačiau šių serumų poveikis įvardinamas kaip labai panašus.

Komentarai
Kraunama...