Chi šilko pagalba pažeistiems plaukams

Chi šilkas plaukams
0 118

Kaip pažeidžiami plaukai?

Dėl netinkamos plaukų priežiūros dažnai neišeina užsiauginti ilgų plaukų. Kartais net nesuvokiama kaip kai kurie įpročiai gali kenkti plaukams. Dėl tokios priežasties dažnai kuriamos priemonės, skirtos gelbėti pažeistus plaukus, tokios kaip Chi šilkas, Biosilk ir kitos priemonės. Tarp neigiamo poveikio plaukams turinčių veiksnių atsiranda tokie mūsų įpročiai kaip galvos plovimas karštu vandeniu. Šis įprotis lemia plaukų išsausėjimą, tokiu atveju jie tampa šiurkštūs, trapūs ir ateityje gali pradėti slinkti.  Taip pat visiems žinoma, kad negalima dažnai naudoti karštų formavimo priemonių plaukams, nes plauko baltymas tampa pažeistas, kai dažnai būna veikiamas karštos temperatūros.

Reikėtų nepamiršti, kad plaukų pažeidžiamumui didelės įtakos turi ir plaukų šukavimas, kai jie būna šlapi. Taip pat labai blogas įprotis yra susirišti plaukus per daug stipriai, nes tokiu atveju skatinamas plaukų slinkimas arba net plikimas. Plaukus taip pat verta saugoti nuo saulės ir per dažno plovimo, nes tai taip pat kenkia plaukams. Vienas iš svarbiausių faktorių gražių plaukų turėjime yra pilnavertė mityba, todėl valgant maistą, kuris neturi jokių naudingų medžiagų, gali pablogėti ir plaukų būklė. Dėl šios priežasties būtina rūpintis plaukais papildomai išoriškai tam, kad plaukai liktų pamaitinti. Tam puikiai tiks maitinantys kondicionieriai, kaukės, Chi šilkas ar kiti maitinamieji serumai.

Chi šilkas padeda pažeistiems plaukams

Jei plaukų būklė jūsų nebedžiugina, o nebenaudoti karštų formavimo priemonių neišeina, galima naudoti papildomas priemones plaukų būklei gerinti. Svarbiausia atsirinkti kas tinka jūsų plaukams. Kaip viena labiausiai padedančių atstatyti nualintus plaukus šiuo metu populiarėja Chi šilkas, kuris puoselėja plauką, jį glotnina, pamaitina ir sudrėkina. Tarp Chi šilko rūšių yra ir pripildyta keratinu, kuris padeda atstatyti natūralų plauko keratino baltymą. Taip plaukai iškart tampa sveikesni ir neretai tiesesni, todėl galėsite rečiau žaloti plaukus tiesinimo žnyplėmis. Chi šilką galima naudoti kad ir kiekvieną dieną, geriausia – po plovimo. Paskirsčius jį ant plaukų galite suaktyvinti jo veikimą šiluma – džiovinant arba tiesinant plaukus. Įsigyti jį galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...