Faktai apie soliariumus

0 56

Soliariumais naudojasi labai daug moterų, norinčių džiaugtis dailiu odos atspalviu ne tik vasaros metu, bet ir kitais sezonais, kai saulė nebėra tokia aktyvi, o įdegti šansai labai sumažėja. Daugelis į šią technologiją žiūri kaip į grožiui skirtą dalyką, tačiau pačioje pradžioje soliariumuose esančios lempos buvo skirtos visai kitokiam tikslui nei yra naudojamos dabar. Iš pradžių toks kūrinys buvo skirtas sveikatai, dabar tai galima priskirti grožio sričiai. Soliariumų įdegio kremai, patobulėjusios lempos, specialūs įrenginiai patogiam gulėjimui ar stovėjimui deginantis tikrai atvėrė duris puikiai procedūrai, todėl soliariumų salonų matoma vis dažniau. Ką įdomu žinoti apie soliariumus? Straipsnyje rasite puikių faktų, kurių dar, galbūt, nežinojote.

Soliariumuose naudojamos lempos buvo sukurtos odos ligoms gydyti. Lempų kūrėjas pelnė net ir Nobelio premiją už nuopelnus medicinos srityje. Labiausiai šis kūrinys pasiteisino gydant odos tuberkuliozę. Ultravioletinius spindulius skleidžiančios lempos padeda žmonėms gaminti vitaminą D, todėl šaltuoju sezonu, kai saulės tokiai gamybai neužtenka, soliariumai labai gelbėja padėtį. Juose galima susirinkti reikiamą kiekį vitamino D vos per kelias minutes. Vertinant iš grožio pusės, šaltuoju sezonu soliariumai taip pat padeda palaikyti ne tik reikiamą vitamino D kiekį organizme, bet ir leidžia džiaugtis gražiu įdegiu. Soliariumų kremai pagerina įdegio laikymosi laiką, todėl kartais soliariumai tampa geresniu pasirinkimu nei deginimasis saulėje.

Odos gydytojai kartais vis dar pataria lankytis soliariumuose norint pagerinti kai kurių odos ligų simptomus. Nors šiais laikais atsirado daug daugiau būtų simptomus gerinti, kartais puikia alternatyva gali būti ir soliariumų lempos. Žinoma, kiekvienas pasirenka jiems priimtiniausią būdą.

Iki šiol galima rasti žmonių, kurie soliariumus traktuoja kaip itin pavojingą organizmui technologiją. Tačiau lyginant su saulės daroma žala, tikrai galima tituluoti soliariumus kaip saugesnę alternatyvą. Saulėje be spf galima prisidaryti daug bėdos su odos būkle, todėl visuomet reikalinga labai kokybiška apsauga nuo saulės. Soliariumų kremai sudrėkina odą, lempos pasirūpina vitamino D gamybos skatinimu. Dar labai svarbu įsiminti, jog ši technologija padeda lengviau pasisavinti kalcį, kas labai svarbu kiekvieno žmogaus organizmui. Žinoma, jei siekiama tik įgauti įdegio, tuomet gali padėti ir savaiminio įdegio kremai, taip net nereikės išeiti iš namų tam, kad oda atrodytų puikiai. Na, o tiems, kuriems reikia vitamino D soliariumai gali būti nepakeičiamas dalykas šaltuoju sezonu.

Komentarai
Kraunama...