Grietinės panaudojimas sausiems plaukams

0 70

Nors dažniausiai namines plaukų kaukes gaminame iš aliejų ir kiaušinių, išbandyti verta ir dar daug kitų produktų, kuriuos laikome namuose. Dažnai plaukams kuo puikiausiai tinka visokiausių žolelių nuovirai, daržovių kaukės, medaus panaudojimas su kitais naminiais ingredientais kaip kiaušinis ar garstyčių milteliai bei cinamonas. Priklausomai nuo poveikio, kurį norite išgauti ir plaukų tipo galima rinktis vienokius ar kitokius komponentus. Žinoma, yra tokių komponentų, kuriuos verta naudoti kasdien, kad plaukų drėgmės balansas būtų išlaikomas nuolat. Puikiai visiems plaukų tipams tinka grietinė, su kuria galima pasigaminti ne vienos rūšies kaukę, tinkančią kasdienei plaukų priežiūrai.

Pirmoji kaukę, kurią galima pasigaminti namuose yra iš kiaušinio trynio, grietinės, žalios bulvės sulčių bei medaus. Toks mišinys sudrėkins plaukus ir labai išsausėjusiems padės atgauti drėgmės balansą. Ištepti šiuo mišiniu reikėtų ne tik plaukus, bet ir galvos odą, o kuo ilgiau palaikysite, tuo daugiau naudos gausite. Geriausia, jei galvą apdengsite rankšluosčiu, nes kaukė geriau įsigeria šiltoje terpėje. Jei įdėsite į šią kaukę svogūno, jis veiks prieš plaukų slinkimą, kaip nioxin priemonės.

Antroji kaukė yra skirta intensyviam plaukų maitinimui, nes ji susideda iš varnalėšų ir grietinės. Visų pirma, reikia padaryti varnalėšų nuovirą, tad žoleles užpilkite karštu vandeniu, kelias minutes pavirinkite ir palaikykite kad atvėstų apie valandą. Nuovirą maišykite su nepilna stikline grietinės, o gautą masę dėkite ant švarių drėgnų plaukų. Žinoma, palaikius kaukę apie dvidešimt minučių ją reikia gerai išplauti šampūnu. Nemėgstančios gamintis natūralių kaukių gali išbandyti ir chemines priemones, tačiau jos nebūtinai bus veiksmingesnės, o sumokėtų pinigų bus gaila. Geriausia rinktis išbandytas ir giriamas priemones, kaip nioxin, nes tuomet pinigų neiššvaistysite tuščiai. Jų rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Norint geriausių rezultatų, galite derinti natūralių kaukių ir nioxin priemonių naudojimą.

Vietoj grietinės galima naudoti ir jogurtą, kuris turi panašių fermentų. Į stiklinę grietinės dėl geresnio efekto pakanka kartais įdėti tik šaukštą pasirinkto aliejaus. Tokia neutrali kaukė gali būti laikoma plaukuose 2 valandas arba visą naktį, jei jums patogu. Norint įmantresnės kaukės galima įdėti kiaušinį, kuris pasižymi plaukų stiprinimo savybėmis. Kefyras taip pat puikiai tinka plaukų kaukėms.

Komentarai
Kraunama...