Hialuronas turi gausybę privalumų

0 42

Per paskutiniuosius kelis metus galima pastebėti kaip grožio srities industriją užkariavo hialurono rūgšties turintys produktai. Tai medžiaga, kurios gausu ir žmonių organizme, o pagrindinis jos privalumas drėkinimas. Tai vienas iš geriausių būdų drėkinta sausėjančią odą, o taip pat su hialuronu galima pristabdyti odos senėjimo procesus. Dažnai hialurono serumas naudojamas vos pastebimos pirmosios smulkios raukšlelės ant veido. Su metais odos elastingumas darosi vis prastesnis, hialurono organizme mažėja, todėl tenka jį naudoti išoriškai, kad pavyktų dar kurį laiką pakovoti su natūraliu gamtos procesu. Gausus drėkinimas leidžia pasidžiaugti skaistesne ir stangresne oda su užpildytomis nedidelėmis raukšlelėmis.

Hialurono serumas labai lengvai naudojamas, todėl nieko keisto, kad tai viena perkamiausių prekių. Žinoma, su serumu reikia naudoti ir kremą – jei jame taip pat yra bent nedidelė dalis hialurono rūgšties, veido odos būklė tikrai pagerėja. Hialurono serumas dedamas ant veido ir kaklo zonos, o kai susigeria užfiksuojamas kremu. Tai pagerina hialurono įsisavinimą, dėl ko rezultatai būna daug geresni. Žinoma, kad oda būtų tobulai išpuoselėta reikia ir gerti daug vandens, nes esant dehidratacijai nepadės ir serumai ar kitos priemonės su hialuronu.

Hialuronas yra gelio koncentracijos medžiaga, kuri laiko vandenį ir sugeba išlaikyti jo kelis kartus daugiau nei pačios medžiagos svoris. Ant odos hialuronas veikia kaip apsauga ir tuo pačiu traukia vandenį į gilesnius odos sluoksnius, todėl oda tampa elastingesnė ir puikiai sudrėkinta. Pats serumas traukia vandenį iš oro, tad jei drėgmės namuose ar kitoje vietoje netrūksta, oda pasitemus serumu bus sudrėkinta daug greičiau. Kartais moterims gali pasirodyti, kad nuo hialurono serumo oda tik sausėja, tačiau tai netiesa, tačiau taip gali pasirodyti dėl to kad hialuronas sutraukia drėgmę nuo odos paviršiaus ir pervedą ją į giliuosius odos sluoksnius. Turintieji normalią odą, tikrai to nepajus, tačiau sausos odos savininkės gali pastebėti, kad odos paviršius šiek tiek sausesnis. Tokiais atvejais labai svarbu nepamiršti naudoti kremo, kadangi jis padės atstatyti odos paviršiaus drėgme ir leis mėgautis švelnia ir malonia lietimams oda.

Komentarai
Kraunama...