Hialurono rūgštis: odos drėkinimas

0 69

Grožio srityje išgirsti apie hialurono rūgšties daromus stebuklus tikrai nesunku. Prieš kelis metus išpopuliarėjęs ingredientas tapo daugumos moterų kasdienės odos priežiūros produktu. Galima pastebėti kaip hialurono rūgšties atsiranda įvairiuose kremuose, veido kaukėse, o galiausiai džiugina net ir tokie produktai kaip hialurono serumas. Tai didesnės koncentracijos produktas, kuris leidžia odai pasilepinti intensyvesniu poveikiu. Taip elastinga veido ir kaklo oda išlaikoma daug ilgiau, ypač jei hialurono serumas naudojamas reguliariai ir kasdien.

Kodėl hialurono serumas ir kiti produktai su šiuo ingredientu yra tokie svarbūs moterų kasdienybėje atsakyti labai paprasta. Tai viena iš medžiagų, kuri padeda pristabdyti odos senėjimo procesą, suteikiant jai daug daugiau drėgmės nei ji gautų nenaudojant priemonių su hialuronu. Pačios hialurono rūgšties yra ir natūraliai žmogaus organizme, todėl šiai medžiagai alergija neturėtų atsirasti. Jos mažėti organizme pradeda nuo dvidešimt penkerių metų, o po trisdešimtmečio hialurono serumas vienas iš labiausiai privalomu produktų norint pasidžiaugti skaistesniu ir stangresniu veidu. Nedideles raukšleles hialurono rūgštis užpildo, tad naudojant jį nuo pat odos senėjimo proceso pradžios galima džiaugtis geresniais rezultatais.

Hialurono serumas turi būti naudojamas su kremu, nes be kremo veido oda ne taip gerai įsisavins reikalingas medžiagas. Pats hialuronas yra gelis, kuris išlaiko labai daug vandens – užsitepus jo ant veido jis traukia drėgmę iš oro, odos paviršiaus ir perkelia ją į giliuosius odos sluoksnius, todėl odos būklė laikui bėgant smarkiai gerėja dėl intensyvaus drėkinimo. Deja, kartais sausos odos savininkės pastebi, kad odos paviršius nuo hialurono rūgšties dar labiau pasausėja, tačiau nėra dėl ko nerimauti, nes ta drėgmė atsiranda kituose sluoksniuose. Žinoma, kad odos paviršius neliktų sausas pasirūpinti būtina, tad rekomenduojama nepamiršti teptis veido ir kaklo zonos kremais. Lengviau hialurono serumas sudrėkina odą tuomet, kai būnama drėgnesnėse vietose ar lauke, kadangi taip lengviau iš aplinkos sugertą drėgme pernešti per giliau esančius odos sluoksnius. Hialurono serumą patariamą dėti ant sudrėkintos veido odos ir palikti porai minučių susigerti. Tuomet pasitepti galima veidą ir kaklo zoną veido kremu ar kitokiu drėkinantį efektą turinčiu produktu.

Komentarai
Kraunama...