Įdegis: ką apie jį svarbu žinoti?

0 38

Visur galima pastebėti vis dažniau rodomą informaciją apie tai kaip negerai yra degintis. Visi šie pasisakymai tikrai nėra iš piršto laužti, kadangi saulės spinduliai tikrai gali būti labai žalingi. Nors daugeliui įdegis yra nuostabus vasaros džiaugsmas ir natūralus būdas padailinti savo įvaizdį, šiuo atveju natūralumas tikrai nereiškia jokio privalumo, nes saulė yra pavojinga. Dar vienas mitas yra tai, kad pavojingi yra tik nudegimai nuo saulės. Deja, vien jau įdegis praneša apie spindulių daroma žalą odai, taigi, tiems, kuriems sveikata yra prioritetas, deginimasis neturėtų būti geras pasirinkimas. Šiais laikais įdegiui išgauti gali tikti ir soliariumai ar savaiminio įdegio kremai, tačiau ar jie yra saugūs ar kelia tokią pačią žalą kaip ir saulė?

Saulė ne tik gali paskatinti vėžinius odos susirgimus, bet taip pat pakenkti ir išvaizdai – ji skatina odos senėjimą, todėl galima greičiau prarasti jaunatviškumą ir susidurti su raukšlelėmis. Šie dalykai gana svarbūs, todėl jei norisi tai sustabdyti, įdegį geriau pamiršti. Tačiau tai nereiškia, kad nėra kitų būdų džiaugtis dailesniu odos atspalviu! Vienas iš dažnų pasirinkimų taip pat yra soliariumas, tačiau jo nauda ir žala yra labai panaši, todėl kažin ar geras būdas įdegti per dažnai jame besilankant. Jei atsargiai mėgaujamasi soliariumu, galima džiaugtis vitaminu D, kurio ne vasaros metu sunku išgauti. Visgi per ilgai deginantis, taip pat galima susidurti su tokia pačia žala, kurią daro saulė.

Savaiminio įdegio kremai yra bene geriausias variantas, kai kalbama apie įdegį. Jis nusiplauna, tačiau gali išlikti gana ilgą laiką. Taip pat nuolat jį palaikant, galima džiaugtis tobulu atspalviu visus metus. Svarbiausia išmokti tolygiai paskirstyti priemonę, kad rezultatai išties džiugintų. Atradus kokybišką. Poreikius tenkinančią priemonę, kurios sudėtis yra saugi, be jokių įtarimą keliančių ingredientų, kurie galėtų sukelti alergijas, galima džiaugtis saugiu įdegiu. Tokiu atveju tikrai verta keisti saulės spindulius į dirbtinį įdegį. Būnant saulėje rekomenduojama naudoti kuo daugiau SPF turinčią priemonę nuo saulės – taip maksimaliai bus apsisaugojama nuo žalos. Taigi, geras SPF, savaiminio įdegio kremai ir gera odos priežiūra tikrai užtikrins daug mažiau problemų ir kur kas gražesnę bei sveikesnę odą.

Komentarai
Kraunama...