Įdomybės apie plaukus ir jų dažymą

0 67

Prekybos centrų lentynos pastoviai pilnėja grožio produktais. Tarp jų gausu ir plaukų dažų, formavimo priemonių. Parduotuves vis labiau užgrobia kaukės plaukams, kondicionieriai bei serumai, kurie turėtų padėti išlaikyti plaukus sveikus. Išsirinkti priemones šiais laikais nėra taip lengva, o ką jau bekalbėti apie plaukų dažus. Norisi tobulai tinkančios spalvos, kuri išryškintu tik geriausius bruožus ir leistų būti labiau pastebimai nei su natūralia savo plaukų spalva.

Išsirinkti plaukų dažus pirmiausia reikia įvertinant tai, kiek laiko norėsite su ta spalva nesiskirti. Kartais moterys natūraliais plaukais nori tik šiek tiek pakeisti atspalvį, kurį padėti pakeisti gali ir kaukės plaukams su tam tikra sudėtimi. Tačiau norint didesnių pokyčių ar bent jau išbandyti ką reiškia turėti kitokią spalvą, galima rinktis nuplaunamus dažus, kurie gali būti įvairios konsistencijos.

Yra ir tokių dažų, kurie išsilaiko apie 28 plovimus ir jie skaitosi pusiau ilgalaikiai. Dažniausiai jie greitai apsiplauna, o vėliau tik palieka atspalvį. Taip galima patikrinti ar išsirinkta plaukų spalva jums tikrai tinka. Trečioji dažų grupė yra ilgalaikiai dažai, kurie įsiskverbia labai giliai į plauką. Jie puikiai nudažo žilus plaukus ir gali kardinaliai pakeisti spalvą. O paskutinieji dažai, kurie yra žinomi ir plačiai naudojami tai šviesinimui skirti dažai, kurie gali pakeisti plaukų spalvą net aštuoniais tonais. Kaukės plaukams su atspalviu palyginus su šiais dažais yra niekis, todėl įsitikinkite, kad po dažymo tokiais dažais gerai pasirūpinsite plaukais.

Įdomu yra tai, kad plaukai yra paveldimi kaip ir oda ar akių spalva. Plaukų spalva susijusi su proseneliais, protėviais bei chromosomomis. Tai pat įdomu, kad spalva labai priklauso ir nuo gaminamo melanino pigmento. Dėl jo trūkumo žmonės pradeda žilti, todėl jis yra svarbus. Dažniausiai pirmieji žilumo požymiai pasirodo apie 35 metus ir taip metams bėgant žilų plaukų vis daugėja.

Plaukai per dieną paauga apie 0,3 milimetro, o per mėnesį gali užaugti iki 1,5 centimetrų. Verta žinoti, kad plaukas gyvena apie 5-7 metus, todėl galima sakyti, kad jis nuolat atsinaujina, nes iškritus senam plaukui, jo vietoje pradeda augti kitas. Plaukų augima skatinančių priemonių galite įsigyti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...