Ilgai madingų moteriškų kuprinių pasirinkimas

0 15

Artėjant šaltojam sezonui moteriškų kuprinių tendencijų pasirinkimas toks platus, kad sau tinkamą modelį internetinėse parduotuvėse atras net ir įnoringiausia moteris. Tačiau stilistų nuomonę naują kuprinę vertėtų rinktis ne tik pagal esančias madas, o labiau orientuotis į asmeninį stilių ir figūros tipą.
Kuprinė ne tik funkcionalus ir praktiškas daiktas, bet ir tam tikras stiliaus akcentas. Ir tikrai verta nepamiršti šios detalės visais metų sezonais, o priklausomai nuo situacijos ar progos, netgi ją akcentuoti. Taip pasirenkanti išskirtinio dizaino ar spalvų derinį.

Nors tendencijų būna įvairiausių, tačiau visuomet klasika išliks pastelinių spalvų ir kokybiškos EKO odos moteriškos kuprinės. Jas lengva priderinti prie kasdieninių rūbų derinių ir nepaisant besikeičiančių mados tendencijų šios kuprinės gali būti nepamainomis ne vieną sezoną.

Taip pat, kadangi šiai dienai praktiškumas ir patogumas įtakoja madą, tai elementaru, kad ateina metas didelėms ir talpioms kuprinėms. Tokios kuprinės įdealiai tinka šaltuoju metu laiku, kai norisi patogumo ir jaukumo. O rengiantis šiltais žeminiais rūbais, jos atrodo proporcingai ir suteikia masyvumo.

Na ir ne paslaptis, kad šiai dienai visas pasaulis eina iš proto dėl vintažo, todėl tokia mada nekelia nuostabos. Tai kuprinės, kurios atkartoja mūsų mamų ir močiučių spintose matytas tašes ir pinigines tampa itin populiarios. Jos suteikia išskirtinumo ir gali būti dėvimas, kaip akcentas. Tokios kuprinės dažnai būna pritaikytos tiek vyrams, tiek moterims, tik skiriasi jų dydžiai. Tai jeigu ieškote poros aksesuaro, gal vertą pagalvoti apie vintažines kuprines? Didelį tokių kuprinių pasirinkimą galite rasti el. parduotuvėje www.technomada.lt. Vintažinės kuprinės turi daug patogių skyrelių ir žinoma norint ilgalaikiškumo geriausiai pasirinkti iš aukštos galanterinės odos. Kalbant apie spalvas, tai jos tinka ne visiems žmonėms, taip pat, kaip ir moteriškų kuprinių forma ir dydis.  Čia nerasite universalaus sprendimo. Pavyzdžiui, žemesniam asmeniui nerekomenduojama įsigyti itin didelę kuprinę, nes su ja atrodys dar žemesnis. Jeigu žmogus yra aukštas ir lieknas, didelės kuprinės yra puikus pasirinkimas. Jei asmuo yra plius dydžio, tai mažas kuprines turėtų pamírští ir rinktis didesnes, spalvingas, įdomesnio dizaino. Tai tik keli dažniausiai sutinkami patarimai.

Komentarai
Kraunama...