Ingredientai gaminant veido kremą namų sąlygomis

0 62

Jeigu atsibodo parduotuvėse nerasti patinkančių produktų kūno ar veido odai, tai pats laikas susimąstyti ir pabandyti pasigaminti savo kosmetikos priemones. Žinoma, gal labai sudėtingų produktų nepasigaminsite, kadangi kai kuriuos dalykus sunku pakeisti kokia nors alternatyva, tačiau tokias priemones kaip kūno šveitikliai, lūpų balzamai, veido kremai bei aliejinės kaukės plaukams tikrai gali būti padaromi namuose. Puikių priemonių galite atrasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/. Taip nereikės nei pirkti iš parduotuvės plastikinėse pakuotėse esančių produktų, todėl prisidėsite prie gamtai draugiškesnio gyvenimo būdo, o taip pat išleisite ir mažiau pinigų. Nusipirkti sudėtinių dalių, kurių prireiks gamybai galite daugelyje prekybos vietų, o geriausia jų ieškoti ekologiškų produktų specializuotose parduotuvėse.

Gaminti nėra sunku, šveitiklis padaromas itin paprastai – sumaičius, tarkime, cukrų, kavą ir alyvuogių aliejaus šiek tiek. Kiti produktai galbūt gaminasi kiek sunkiau. Pavyzdžiui, veido kremai pagaminami įprastai viską šildant karšto vandens vonelėje. O tuomet kai viskas tikrai labai gerai išmaišoma, gaunamas mišinys, kuris sustingęs ir bus jūsų kremas. Tai nėra sunkus darbas, sunkiausia yra pasirinkti ingredientus tinkamai – kad vėliau nepasireikštų alerginė reakcija ir nepradėtų erzinti priemonės kvapas.

Kiekvienam odos tipui rekomenduojami skirtingi ingredientai, kadangi sausa oda nuo netinkamų priemonių gali dar labiau išsausėti, o riebi oda taps nebesutvarkoma, jei pasidarysite per riebų mišinį. Veido kremai turi tikti odai, todėl verta paskaityti jau esamus receptus arba pasidomėti kokie aliejai, vitaminai bei kitos medžiagos nepakenks jūsų odai.

Sausai odai verta rinktis eterinius aliejus, kurie turi drėkinamųjų savybių ir tikrai nesausina. Tarp tokių ingredientų gali būtų ramunėlių eterinis aliejus, miros, rožių, jazminų, sandalmedžio bei pačiulių eteriniai aliejai. Riebi oda neprieštaraus, jei veido kremai bus su bergamočių, citrinų, rozmarinų eteriniais aliejais. Jautriai odai geriau pasirinkti eglių, apelsinų, verbenų arba rožių eterinius aliejus, kadangi jie mažiausiai linkę iššaukti tam tikras odos reakcijas.

Iš įprastų aliejų jautriai odai rinktis reikėtų vernalėšų, citrinų bei rožių aliejus. Riebiai odai geriausiai tiks persikų, arbūzų, migdolų bei vynuogių kauliukų aliejai. Sausai odai reikia labiau drėkinančių ir saugančių aliejų, kurie taip pat pasižymėtų didesniu riebumu – tai avokadų aliejus, taukmedžio, alyvuogių, koksų bei sezamų aliejai.

Komentarai
Kraunama...