Išsirinkite Jums tinkančius lūpų dažus

0 69

Lūpų dažai yra puikus būdas pabrėžti savo gražiausius bruožus ir išryškinti lūpas. Dažnai pasitaiko, kad pastebime labai gražios spalvos lūpdažį, tačiau vos jį pabandžius, pastebime, kad spalva mums visiškai netinka ir nebeatrodo tokia graži. Tiesa ta, kad lūpdažis turi būti ne tik gražios spalvos, bet ir tikti prie jūsų odos spalvos, įvaizdžio ar net plaukų spalvos. Kaip ir loreal plaukų dažai būna derinami prie veido bruožų ir odos spalvos, taip ir lūpdažis turi būti derinamas.

Pirmiausia prieš renkantis lūpdažį ar net ir loreal plaukų dažus, drabužių atspalvius, labai pravartu nusistatyti koks yra jūsų odos tonas. Kiekvieno žmogaus oda turi savo pustonį, kuri gali būti geltoną arba rožinio atspalvio. Kai žinomas odos pustonis, daug lengviau žinoti kokie lūpų dažai, drabužiai, loreal plaukų dažai tiks būtent jūsų veidui. Sau tinkamus dažus galima išsirinkti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Geltono pustonio oda yra šiltesnio atspalvio, o rožinė parodo, jog esate šaltesnio pustonio. Pats paprasčiausias būdas išsiaiškinti pustonį yra pažiūrėti į savo venas iš vidinės rankų pusės. Jei venos atrodo mėlynos, tai oda linkusi į rožinį atspalvį, o jeigu žalios, tai  oda linkusi į geltonumą. Gali nutikti, jog venos yra ir žalios spalvos, ir mėlynos – tuomet odos tipas yra neutralus ir jums tinka daugelis spalvų.  Jei dar nesate visiškai tikra koks jūsų odos atspalvis – šaltas ar šiltas – pasiimkite sidabrini ir auksinį papuošalą ir pridėkite prie veido. Jei geriau atrodo sidabras, jūsų tonas yra šaltas, jei auksas – šiltas.

Šilto tono odai labiau tinka šiltos spalvos, o šalto – šaltos. Svarbiausia žinoti, jog pilką, pelenų atspalvį turinčios spalvos abiem odos tipams gali pakenkti ir sudaryto sergančio žmogaus įvaizdį. Jei jau pavyko nustatyti savo odos pustonį, tuomet išsirinkit spalvas nebus sunku, nes patarimų gausu internete. Taip galėsite lengviau pasirinkti drabužių spalvas, makiažo spalvas ir net loreal plaukų dažus. Atminkite, kad kiekvienos spalvos lūpdažis gali tikti, jei jo atspalvis tinka prie veido. Tiek raudonų, tiek rausvų lūpdažių atspalvių yra labai daug, tad sau tinkantį tikrai dar atrasite.

Komentarai
Kraunama...