Ką daryti, jei plaukų priemonės tapo neveiksmingos?

0 78

Sunku patikėti, bet kartais plaukų priemonės, kurias naudojote daug laiko ir džiaugėtės rezultatu, tampa nebe tokios veiksmingos, todėl natūraliai kyla klausimas kas pasikeitė ir kodėl taip nutiko. Nors daugelis svarsto, kad priemonių neveiksmingumą gali lemti pasikeitusi sudėtis ar plaukų pripratimas prie tam tikrų priemonių, tai ne visuomet būna tiesa.

Tai, kad plaukams pripratus prie tam tikrų priemonių, jie tampa joms atsparūs, sutinka ne daugelis ir suteikia logiškesnį paaiškinimą kas nutinka, jog priemonių veiksmingumas staiga apsidaro nejaučiamas. Pirmiausia dažnai tokius dalykus lemia netaisyklingas priemonių naudojimas. Jei plaukų kondicionieriai tepami ant šaknų, persistengiama su aliejais ar dedamasi labai daug skirtingų priemonių vienu metu, tai nėra gerai, nes ant plaukų nusėda daug likučių.

Priemonių likučiai ant plaukų užkemša ir pačius plaukus ir galvos odą, kad kuo toliau tuo sunkiau leidžia kitoms priemonėms pasiskverbi pro jas, o kai priemonės nebeprasiskverbia, nebejaučiama jokio efekto. Galiausiai likučių kaupiasi tik dar daugiau, o tuomet pastebima, kad plaukai dažniau susiriebaluoja per greitai, priemonės nebeveiksmingos, plaukų galai sausėja. Tam, kad situacija susitvarkytų, nereikia išart keisti priemonių ir vėl išbandyti ką nors naujo, nes kol likučiai nebus tinkamai išvalyti, geresnio efekto nerasite niekur.

Tokiais atvejais būtina nusipirkti giliai valančio šampūno arba galvos šveitiklį. Jų rasti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Galima taip pat pasidaryti ir galvos valymą salone. Šie būdai padeda susitvarkyti su kitų priemonių likučiais, todėl galima vėl džiaugtis veiksmingomis priemonėmis ir nereikia pirkti naujų. Deja, po kiek laiko likučių vėl prisikaupia – tai nėra išvengiama. Svarbiausia suprasti, kad retkarčiais valantis šampūnas turi būti šalia, kai jo prireikia. Jo naudoti kasdien tikrai labai nerekomenduojama, tačiau kartais jis labai reikalingas. Po tokio galvos plovimo plaukų kondicionieriai, kaukės ir aliejai vėl taps puikios priemonės tvarkytis su plaukais.  

Žinoma, kad likučiai nesikauptų taip greitai reikia visuomet skaityti kaip naudojamos tam tikros plaukų priemonės. Dažnai kaip naudojami plaukų kondicionieriai klausimų nekyla, tačiau dėl naujų priemonių ar niekad nebandytų produktų neverta rizikuoti – geriau pasiskaityti naudojimosi instrukcija. Taip išengsite greito likučių prisikaupimo galvoje.

Komentarai
Kraunama...