Ką daryti, kad greičiau ataugtų plaukai?

0 62

Kartais nepavyksta išlaukti kol atauga ilgos kasos ir užsinorėjus permainų, jos ir vėl nukerpamos. Dėl kantrybės trūkumo pagaliau pasiekti ilgį, apie kurį ilgai svajojote, tenka plaukus nusikirpti, o po to vėl norisi sulaukti to išvajoto ilgio. Tokiais atvejais vienintelis būdas džiaugtis savo plaukais yra tinkamas jų puoselėjimas ir augimo skatinimas, kad visas augimo procesas užtruktų mažiau – tuomet didesnė galimybė, kad plaukų nespėsite nusikirpti. Kad plaukai greičiau augtų, reikia nepamiršti kokią vertę plaukams sukuria natūralūs aliejai, plaukų serumas, kaukės ir kitos priemonės. Jų visada rasti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Labai svarbu plaukus reguliariai lepinti aliejais, kurie turi tam tikrų savybių, kurios ne tik pamaitina ar sudrėkina plaukus, bet ir paskatina jų augimą. Žinoma, nebūtinai tiks visi aliejai, kuriuos dažnai rekomenduoja specialistai, tačiau išbandžius kelis, galima išsirinkti veiksmingiausią, o taip pat daug naudos duoda ir tai, jei aliejus sumaišote tarpusavyje – du ar trys tarpusavyje tinkantys aliejai, pabrėžiantys savo geriausias savybes gali atstoti prabangiausią plaukų kaukę iš parduotuvės.

Plaukams puikiai tinka kokosų aliejus. Labai dažnai jo turi plaukų serumas, skirtas plaukams, kadangi nedidelis šio aliejaus kiekis ne taip riebaluoja plaukus ir gali puikiai tikti plaukų galiukams puoselėti. Visgi iš kokosų aliejaus gali būti pagamintas ne tik plaukų serumas, kadangi jį galima naudoti ir kaip kaukę plaukams – verta išbandyti kokosų aliejų sumaišius su jį alyvuogių aliejumi arba su kiaušiniu bei citrina. Tai ypač tinka riebesnio tipo plaukus turinčioms moterims. Nakvišų aliejus gali taip pat padėti plaukams augti greičiau, nes jau nuo seno šis produktas buvo naudojamas plaukų slinkimui stabdyti, taigi jame tikrai yra medžiagų padedančių plaukams atsigauti ir sutvirtėti. Plaukų serumas su nakvišų aliejumi ir simondsijų aliejumi gali padėti išlaikyti plaukus žvilgančius ir apsaugoti juos nuo aplinkos veiksnių, kurie daro plaukams žala. Užterštas oras, didelis karštis ar šaltis tikrai prisideda prie plaukų struktūros žalojimo. Svarbu nepamiršti, kad dedant aliejines priemones ant plaukų šaknų, reikia galvos odą švelniai pamasažuoti, nes tai labai pagerina kraujotaką, todėl plaukai augs daug greičiau ne tik dėl aliejų poveikio, bet ir dėl padaryto masažo.

Komentarai
Kraunama...