Kaip gali būti panaudojamas plaukų kondicionierius?

0 71

Plaukų kondicionieriai geriausi plaukų draugai, kai reikia apsaugos, drėkinimo ar tiesiog pasiilgstate švelnių ir minkštų plaukų. Išsisrinkti sau kondicionierių galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Ir nors tai puikus produktas plaukams, jį galima panaudoti ir kitose srityse. Pavyzdžiui, naudojant jį ūkio reikmėms galima sugalvoti net kelis būdus kaip palengvinti savo kasdienybę su plaukų kondicionieriumi.

Pirmas būdas kaip galima panaudoti namuose turimą kondicionierių plaukams, tai odinių batų apsaugojimui. Jie norite, kad odiniai batai būtų atsparesni lietui, sniegui ar druskoms, tai galite ištepti juos nedideliu kiekiu kondicionieriaus. Taip pat plaukų kondicionieriai gali būti panaudojami ir gelbėjant rūbus. Pavyzdžiui, jei jūsų mėgstamiausias megztinis ar kitas rūbus nusidėvėjo būtent nuo plovimo, tuomet galima drabužį pamerkti į šilta vandenį, kuriame įdėtas šaukštas kondicionieriaus. Pamirkius ten drabužį ar drabužius apie penkias minutes reikia juos išplauti su milteliais ar muilu. Taip pat rūbų pamirkymas vandenyje su kondicionieriumi prieš skalbimą juos suminkština.

Plaukų kondicionieriai turi ir daugiau privalumų. Juo patepus pirštą, galima lengviau nusiimti žiedą. Taip pat jis gali būti naudingas ir tuomet, jei pastebite, kad makiažo šepetėlis tapo nebe minkštas ir švelnus, tuomet galima jį išplauti su kondicionieriumi ir jis vėl tampa minkštesnis. Šią priemonę galima panaudoti net ir nagų odelėms – jei norite jas suminkštinti, galima įmasažuoti šiek tiek kondicionieriaus ir jos akimirksniu suminkštės.

Jei pasibaigė skutimosi kremas, kondicionieriumi galite nesunkiai jį pakeisti. Galbūt pabandžius daugiau nebesinorės skutimosi kremo ar putų, nes bus galima naudoti tiesiog kondicionierių. Jis suminkština plaukelius ir odą, todėl skutimasis būna sklandesnis. Jei norite pamaitinti savo odą maudynių metu, galima į vonią įdėti šiek tiek plaukų kondicionieriaus. Taip išlipus iš vonios galima mėgautis sudrėkinta ir švelnia oda.

Panaudoti kondicionierių galima net ir darbo įrankiams. Juos aptepus nedideliu sluoksniu kondicionieriaus, jie bus apsaugomi nuo galimų rudžių. Žinoma, tepti reikia tik metalinę dalį. Taip pat galima šį produktą panaudoti ir tam, kad negirgždėtų namų durys. Net užsikimus kanalizacijos vamzdžiui kondicionierius gali padėti. Įpylus kondicionieriaus reikia atsukti stiprią karšto srovę vandens, o tuomet daugelis nešvarumų tiesiog nuslys.

Komentarai
Kraunama...