Kaip gaminti veido kremus namuose? Receptai sausai ir riebiai odai

0 84

Kiekvienam veido odos tipui galima namų sąlygomis paruošti kaukę, kremą ar šveitiklį. Namuose padarytos kosmetinės priemonės dažnai yra visiškai natūralios ir ne ką blogesnės nei tos, kurias perkame parduotuvėse. Svarbiausia išsirinkti tinkamus ingredientus, kurie būtų malonūs ir nealergizuotų. Kartais parduotuvėse sunku rasti priemones, kurių sudėtis būtų natūrali, kadangi tokie produktai neilgai galioja. Namuose gaminant būsite užtikrinta, kad produktas visiškai saugus naudojimui, tobulos konsistencijos ir kvepia taip, kaip jums patinka. Įprastai veido kremai namuose gaminami iš aliejų ir vitaminų bei kitų odą teigiamai veikiančių medžiagų.

Riebiai odai puikiai tiks veido kremai, pagaminti namuose iš žemuogių. Pasigaminti tokį produktą galima maišant 250 gramų žemuogių su cukrumi, kurio reikės vienos nedidelės stiklinės. Užkaitus ir viską pavirus švariame puode, reikia leisti šiam mišiniui atvėsti. Vėliau karšto vandens vonelėje reikia sumaišyti 2 šaukštus pasirinkto, jums patinkančio aliejaus su 2 šaukštais lanolino. Į šį mišinį įdėkite prieš tai virtą žemuogių ir cukraus mišinį ir labai gerai išmaišykite. Tobuliausia, jei namuose gaminami veido kremai išsukami su elektriniu plakikliu, nes tai užtikrina, kad produktas bus tolygiai išsimaišęs. Jei gaminti nenorite, tuomet kokybiškų priemonių veidui rasite ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Riebiai odai taip pat tiktų iš linų sėklų gaminama priemonė namų sąlygomis. Kavamale reikėtų sumalti apie dvidešimt gramų linų sėklų. Tuomet viena stikline verdančio reikėtų užpilti ant sėklų ir palaikyti per naktį. Iš ryto reikėtų tai nukošti ir į gautą skystį įlašinti ramunės bei apelsinų aliejaus. Tokie veido kremai sudrėkina odą bei ją atgaivina. Jis puikus norint apsisaugoti nuo žiemos šalčio, todėl naudokite pora valandų prieš išeinant iš namų. Šaldytuve tokie veido kremai gali būti ne ilgiau kaip savaitę.

Sausai veido odai tiks veido kremai su agurkais, nes jie smarkiai drėkina ir suteikia gaivumo, skaistumo. Karštoje vonelėje laikomam inde ištirpinkite bičių vašką, o į jį įmaišyti reikėtų agurkų masę ir apie 60 gramų migdolų aliejaus. Šildant ant nedidelės ugnies maišykite mišinį. Geriausia taip jį pavirinti apie valandą ir po to nukošti. Veido kremai su bičių vašku gali ilgiau išsilaikyti švieži ir tinkami naudojimui.

Komentarai
Kraunama...