Kaip greičiau nuplauti netikusią plaukų spalvą?

0 7 243

Pasitaiko kai nauja plaukų spalva visiškai netinka prie veido bruožų ar odos spalvos tono. Pasirinkti plaukų spalva ne visuomet lengva, ypač kai išsirenkama tiesiog graži spalva, kuri nebūtinai gražiai atrodo prie veido bruožų. Ne visom merginom viskas tinka, ir kai pasirenkami netinkami loreal plaukų dažai tenka įdėti nemažai pastangų, kad spalva greičiau atsiplautų ar bent kiek nubluktų, jog būtų galima dažyti labiau tinkančia spalva.

Šiais laikais jau gausu priemonių, kurias vadina spalvos nuėmėju. Deja, bet kaip ir aišku, jog tokiuose produktuose sudėtis nėra itin palanki ir taip dažų pažeistiems plaukams. Tos, kurios turi stiprius ir storus plaukus, gali šią priemonę išbandyti ir greičiau nuimti netinkančią spalvą ir užsidažyti plaukus kita. Tačiau tos, kurių plaukai ir taip nualinti, ploni arba išsausėję, rizikuoti tokiomis priemonėmis neturėtų.

Jei neturite laiko ar nori keliauti pas specialistus, tuomet galite pabandyti plaukų spalvą pašalinti ar bent šiek tiek išblukinti namuose. Pirmiausia galite pasitelkti aliejus. Bet kokį augalinį aliejų galima sumaišyti su šiek tiek alkoholio ir ištrinti į plaukus. Palikus tokią kaukę bent 3 valandoms, ją reikia nuplauti su šampūnų ir kondicionieriumi. Daug kas sako, kad varnalėšų aliejus padeda geriausiai. Jis ir padeda nublukinti plaukų spalvą ir pagerina plaukų būklę. Kad tokių priemonių neprireiktų, visuomet prieš dažant plaukus permanentine spalva, geriau išbandyti nuplaunamus loreal plaukų dažus.

Soda taip pat gali būti geras būdas išplauti naują spalvą iš plaukų. Naudoti ją reikėtų maišant lygiomis dalimis su šampūnu. Po to šampūnas sus soda išplaunamas vandeniu ir naudojamas balzamas. Pusiau ilgalaikiai loreal plaukų dažai išsiplautų daug greičiau, tačiau permanentinių dažų atspalvis lieka net ir po tokio plovimo. Tačiau spalvai bent kiek nublukus galima išbandyti plaukus dažyti kita spalva – svarbiausia įsitikinti, jog spalva tikrai tiks. Išsirinkti sau tinkamus dažus galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Išblukinti spalvą galima pamėginti ir medumi, kuris gali būti ir labai naudingas jūsų plaukams, nes turi maitinančių savybių. Jei alergijos medui neturite, tepkite jį ant drėgnų plaukų ir laikykite plaukus šiltai. Plaukai sustiprės ir tuo pačių spalva šiek tiek nubluks. Procedūrą reikia pakartoti.

Komentarai
Kraunama...