Kaip išsirinkti ir naudoti kvepalus tinkamai?

0 41

Kvepalai yra kiekvienos moters neatskiriamas atributas. Tikrai daugiau moterų yra linkusios mėgautis patinkančiais kvapais aplink save, todėl moteriški kvepalai vis labiau nupuošia parduotuvių lentynas ir siūlo didžiulį pasirinkimą, kuris tikrai apsunkina apsisprendimą kokie kvepalai tiks labiausiai. Kiekvieno skonis labai individualus, todėl nenuostabu, kad ne visiems patinka gėlių kvapai, o kai kuriems moteriški kvepalai su uogų natomis atrodo per saldūs. Dėl šios priežasties kvepalai tikrai nėra išsirenkami per dieną ar per porą valandų parduotuvėje. Žinoma, būna atveju, kai iškart atrandamas labai tinkamas kvapas, tačiau tai tikrai nenutinka dažnai. Sužinokite patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamai.

Kiekviena moteris dažniausiai jau supranta kokie kvapai jai gali patikti ir kurie ne. Galima sakyti, kad yra trys rūšys kvapų, kuriuos gali pasirinkti moteris – aštrūs, saldūs arba gaivūs. Žinoma, tikrai kvepalus vertinančios ir mėgstančios moterys kvepalus pažįsta dar geriau, todėl geba suprasti ar joms labiau tinka vaisių kvapai, gėlių, prieskonių, rytietiški kvapai. Labiausiai mėgstamus kvapus tikrai galima atpažinti, ypač jei tai cinamonas, mediena, pušis, mėta ar citrusai. Taigi, žinant natas, kurios kvepaluose gali patikti, iškart darosi lengviau atsirinkti ką parduotuvėje reikėtų pauostyti, išbandyti. Nežinant mėgstamų kvapų tektų parduotuvėje bandyti viską iš eilės, o tai tikrai nemalonus darbas ir prailgina visą procesą – geriausia jei per vieną vizitą parduotuvėje neuostoma daugiau nei 5 rūšys kvepalų, kitaip sumažėja tikimybė išsirinkti tikrai patikusius kvepalus.

Dar vienas patarimas kaip turėtų būti pasirenkami moteriški kvepalai – pasikvėpinus labai patikusiais kvepalais parduotuvėje, nepirkite jų, o eikite pasivaikščioti. Tuomet pavyks apsiprasti su kvapu ir tik tada pamatysite ar jis nepradėjo erzinti, ar vidurinė ir apatinė natos nenuvylė. Geriausia nuspręsti ar tikrai norite pirkti pasirinktus kvepalus tik kitą dieną.

Moteriški kvepalai gali greitai parduotuvėje pradėti erzinti, todėl labai gerai besirenkant turėti vandens. Renkantis iš didelio asortimento vandens atsigėrimas gali padėti uoslei išlikti tikslesnei. Taip pat galima pauostyti kavos pupelių, kurios padėtos parduotuvėse, tačiau jos nėra tokios veiksmingos.

Komentarai
Kraunama...