Kaip išsirinkti kvepalus?

0 60

Dažnai galima pastebėti dvi tendencijas kalbant apie kvepalus. Yra moterys, kurios mėgsta būtent vieną kvapą ir kelis ar net keliasdešimt metų perka tik jį vieną, nes jis taip tiko ir patiko, kad jokio kito ant savęs neįsivaizduoja. Kitas tipas – keičia kvepalus kaskart sunaudojus buteliuką. Vieni keičia kvepalus dažnai, nes vis neatranda mėgstamo kvapo, kuris nepabostų, o kiti keičia, nes patinka nuolat kvepėti vis skirtingai. Visais atvejais reikalingi patinkantys moteriški kvepalai, nepriklausomai nuo to, kiek laiko jie bus naudojami. Perkant kvepalus net ir vienam kartui, kol pasibaigs buteliukas, vis tiek norisi, kad kvapas neerzintų, o kaip tik gerintų nuotaiką. Taigi, kaip išsirinkti kvepalus, kurie neatsibostų po pirmos savaitės?

Kadangi pasirinkimo parduotuvėse apstu, tikrai labai sunku uostyti kiekvieną ant lentynos padėtą kvapą. Nori nenori visko išragauti ir nuspręsti yra neįmanoma, nes kvapai labai greitai susimaišo ir pradedama nebeatpažinti kas patiko, o kas ne. Dėl šios priežasties moteriški kvepalai turėtų pradėti būti ieškomi dar esant namuose, jei turite internetą.

Kvepalus mėgstančios moterys dažniausiai jau būna susipažinusios ką reiškia viršutinė, vidurinė i r apatinė natos. Viršutinė nata yra pats stipriausias, ir ryškiausias kvepalų kvapas, kuris juntamas iškart jais pasipurškus. Dažniausiai jis prasisklaido per pirmas penkiolika minučių ir leidžia išryškėti viduriniai natai, kuri dar yra vadinama širdies nata. Šis kvapas išlieka kelias valandas – vieni kvepalai ją išlaikyti gali valandą, kiti – visą dieną, tad viskas priklauso nuo gamintojo, kvepalų tipo, kokybės. Apatinė nata puikiai jaučiama po ilgos dienos, kai visi aštresni kvapai jau būna išgaravę.

Pradėjus paiešką internetu reikėtų pradėti žiūrėti kvepalų natas ir rinktis tuos, kurie pagal natas jums atrodo priimtini. Kiekvienas žino kokie kvapai jiems patinka – tam tikrų gėlių, vaisių, uogų ar kitų augalų. Jei sunku spręsti kokie kvapai gali patikti, patikrinkite kokios natos buvo prieš tai jūsų naudotų kvepalų. Atsirinkus jūsų nuomone tinkamiausias natas, parduotuvėje galėsite išbandyti tik tuos kvepalus, kurie turi tai, kas jums patinka, tuomet nereikės uostyti visko kas yra parduotuvėje. Moteriški kvepalai nepasirenkami lengvai, todėl šiam dalykui reikia skirti laiko ir neskubėti pirkti.

Komentarai
Kraunama...