Kaip išvengti nemalonių depiliacijos padarinių?

0 75

Nors depiliacija leidžia džiaugtis švelnesne ir glotnesne oda, kartais toks efektas nebūna pasiekiamas ir vietoj to tenka liūdėti dėl paraudusios, išbertos odos, o galiausiai ir dėl įaugusių plaukelių bei skausmingų spuogelių. Nors kai kurių moterų oda būna labai jautri ir kartais nepadeda jokios priemonės sumažinti nemalonių depiliacijos padarinių, kai kuriems pavyksta su šiomis problemomis susidoroti. Jeigu oda nėra perdėtai jautri, tuomet tikrai tinkamai atliekant depiliacijos procedūra galima išvengti nemalonumo.

Jei planuojate depiliacija iš anksto, tuomet dvi dienas prieš procedūrą intensyviau puoselėkite odą. Pamaitinkite ją kelis kartus per dieną mėgstamu kremu ar alyvuogių aliejumi, kurį turite namuose. Galima išsimaudyti duše arba vonioje prieš depiliaciją, tačiau jokiais būdais nesidepiliuokite plaukelių iškart po karštos vonios, palaukite bent 15 minučių.

Plaukeliai yra skutami arba depiliuojami vašku prieš plaukelių augimo kryptį. Nepriklausomai kokios depiliacijos priemonės naudojamos, reikia jas rinktis kokybiškas ir tinkančias odos tipui. Nepamirškite, jog senų skustukų tikrai naudoti negalima, kitaip oda bus sudirginta visu šimtu procentų.

Sausos odos savininkėms patartina depiliuoti kūno odą su vašku, kuris pašalina plaukelius ilgesniam laikotarpiui. Galima rinktis profesionalų atliekamas procedūras, jei pačioms neišeina nusidepiliuoti odos taip kaip norisi. Nuo skutimosi skustuku oda tik dar labiau sausėja. Sausai odai tiks ir tokios depiliacijos priemonės kaip cukraus pasta arba kietasis vaškas. Įvairių priemonių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Po depiliacijos odai paraudonavus ar prasidėjus bėrimams, lepinkite oda raminančiais kremais. Tinka net ir ramunėlių ar šalavijų nuoviras. Taip pat labai patartina nešioti natūralios medžiagos drabužius. Jie neerzina odos ir veikia antibakteriškai.

Dvi dienas prieš depiliaciją ir dvi dienas po nušveiskite odą. Taip išvengsite įauginėjančių plaukelių ir užsitikrinsite, kad procedūra bus sklandi, o efektas šimtaprocentinis. Nešveiskite per smarkiai, ypač po depiliacijos, kad nepažeistumėte odos. Jei oda sudirgusi, nes procedūrai buvo naudojamos netinkamos depiliacijos priemonės, šveisti odos tikrai nepatartina – geriau palaukite kol nurims. Susiduriantieji su labai dažna plaukelių įauginėjimo problema gali išbandyti specialius kremus, kurie sumažina jų įaugimo tikimybę. Jie dažniausiai naudojami iškart po depiliacijos.  

Komentarai
Kraunama...