Kaip pasirinkti labiausiai tinkančią plaukų spalvą?

0 66

Dažniausiai moterims labiausiai tinka būtent jų natūrali plaukų spalva. Deja, kartais ta plaukų spalva ima nepatikti pačioms moterims ir jos skuba ją keisti. Norisi išbandyti viską, tačiau ne visuomet suprantam kokia spalvą verta pasirinkti, o kokių reikia vengti. Kartais per daug dažant plaukus padeda tik ampulės nuo plaukų slinkimo, todėl labai verta atminti, jog plaukai turi būti saugojami, nes dažymai labai jiems kenkia. Dėl šios priežasties norisi sau tinkamą spalvą surasti iškart, o ne po to, kai jau viskas bus iš tiesų išbandyta ant plaukų.

Atrasti savo spalvą galima, visų pirma, atkreipus dėmesį į turimus duomenis ir bruožus. Taigi, pažiūrime sau į akis. Mėlynakės ar moterys su pilkomis akimis gali rinktis šviesias spalvas. Moterys su rudomis akimis puikiai atrodys su gelsvais plaukais, o prie žalių akių tiks vario bei karamelės atspalviai. Įvairių dažų galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Jei šiuo metu esate visus plaukus nusidažius viena nenatūralia spalva, tai tam, kad juos vėl galėtumėte kokybiškai nusidažyti, geriau palaukti kol bent kiek plaukų ataugs, kad galėtumėte pabandyti natūralesnius dažymus kaip balayage ar air touch. Atsiauginti plaukus greičiau padės ampulės nuo plaukų slinkimo. Žinoma, jos labiau skirtos nuo plaukų slinkimo, tad jeigu turite ir šią problemą tuomet ampulės nuo plaukų slinkimo puikiai padės geriau pasiruošti kitoms plaukų procedūroms juos sustiprinant.

Odos spalva taip pat gali būti labai svarbus kriterijus rinktis naują spalvą, todėl jei oda yra labai švisi, juodos spalvos pasirinkimas bus prastas pasirinkimas, nes su ja atrodysite kaip seganti. Šviesiaodėms atsargioms reikėtų būti ir su ruda ar raudona spalva. Tikrai ne visi atspalviai tiks ir patiks. Štai šviesūs plaukai bus tikrai geresnis pasirinkimas tokiais atvejais. Gelsvos odos moterys turėtų nesirinkti auksinių, smėlio spalvos ar vario spalvos plaukų. Labiausiai tiks kaštoninė, šokoladinė ar pelenų atspalvio plaukai. Tamsesnės odos merginos geriau atrodytų su ryškiais rudos spalvos atspalviais. O juos reikėtų pasirinkti pagal akis. Vyresnėms tiks šviesesnė ruda spalva, nes pagyvins įvaizdį ir leis atrodyti jauniau.

Komentarai
Kraunama...