Kaip prižiūrėti odą po depiliacijos, kad ji nesudirgtų?

0 86

Depiliacijos procedūros daugeliui moterų pasidarė tikrai labai įprastos. Jau nuo senų laikų tokios procedūros buvo gana įprastos, o kažkada depiliacijai buvo naudojami net ir nuodingų augalų skystis, sultys. Dabar nuodų naudoti nebereikia, tačiau plaukeliai vis dar yra nepageidaujami, o jiems pašalinti yra net kelios depiliacijos priemonės. Kad depiliacija būtų kokybiškesnė, o po jos oda nebūtų išberta, verta sužinoti kaip pasiruošti depiliacijai ir kaip pasirūpinti oda po jos.

Pasiruošti odą galima tikrai nesunkiai, tiesiog reikia prisiminti kad bent dvi dienas prieš depiliuojant odą, reikia ją drėkinti losjonu. Taip pat labai pravartu nušveisti kūno odą šveitikliu. Šveitiklis odai yra labai naudingas, todėl nesuklysite jei tą darysite reguliariai, tačiau prieš depiliaciją nušveitimas būtinas, jei norite gerų rezultatų po depiliacijos. Šveitiklis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, ištraukia įaugusius plaukelius. Po šveitimo porą dienų drėkinant oda kuo puikiausiai atsigauna ir tampa minkšta. Tai labai svarbu, nes depiliacijos priemonės bus daug efektyvesnės naudojant jas minkštai ir išpuoselėtai odai. Įvairių priemonių depiliacijai rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Jei tinkamai nepasirūpinama oda arba depiliacijai panaudojamas skustukas, kuris gana senas, tuomet oda tampa labai negraži. Atsiranda bėrimai per visą skustą odos plotą arba tose vietose kur oda jautriausia. Išbėrimai ir raudonis rodo, kad atsirado infekcija, o ją nuraminti gana sunku. Dažniausiai padeda alijošius arba terminis vanduo, tačiau akimirksniu visi bėrimai tikrai nebūna pašalinami. Visgi svarbu pasirūpinti oda ir nepamiršti, kad netinkamos depiliacijos priemonės taip pat gali iššaukti nemalonias situacijas.

Na ir mažai kam žinomas faktas yra tai, kad nereikėtų depiliacija užsiimti karštoje vonioje ar iškart po jos. Taip visi depiliacijos būdai gali lemti bėrimus arba skausmingumą. Jei norite depiliuotis odą po karštos vonios, tai geriau palaukti 15 minučių. Verta nepamiršti, kad po depiliacijos būtina intensyviai maitinti kūną aliejais, losjonais ar kremais, nepriklausomai nuo depiliacijos priemonių kurias naudojote. Labai tiks alijošiaus gelis ar sultys, nes jis ramina odą ir ją drėkina, todėl efektas dvigubas. Taip pat geras variantas yra arbatmedžių aliejaus turinčios priemonės, nes jis dezinfekuoja odą ir ją pamaitina.

Komentarai
Kraunama...