Kaip prižiūrėti odą turint aknę?

0 54

Susidurti su akne gali kiekvienas bet kokiame amžiuje, nors ne paslaptis, kad brendimo laikotarpiu ši problema pasitaiko daug dažniau. Aknės forma gali būti ir labai sunki, kai susidarę spuogeliai būna labai skausmingi ir plečiasi ne tik ant veido, bet ir kitų kūno vietų. Tokiems atvejams labai reikalingas aknės gydymas. Lengvesnės formos aknė yra valdoma gana nesunkiai, tačiau irgi nėra maloni. Dažnai prieš naudojant kokias nors priemones reikia tartis bent jau su vaistininku ir atsirinkti viską labai išrankiai. Natūralios priemonės nebūtinai būna efektyvios, o brangiausios priemonės nebūtinai tiks veido odai. Prižiūrėti tokią odą yra gana sudėtinga ir labai būtina, todėl reikia žinoti svarbiausias taisykles.

Aknės gydymas reikalingas ne visuomet, bet reikia nepamiršti, jog tik su tinkama priežiūra aknės situacija neblogės. Pirmiausia, kiekvieną rytą ir vakarą reikia nepamiršti odą nuvalyti ir nuprausti jūsų odai tinkančiomis ir specialiai nuo aknės sukurtomis priemonėmis. Jos privalo būti su švelniais plovikliais ir be jokių šveitiklių bei dirginančių medžiagų. Kitokiu atveju, galite odos būklę tik pabloginti.

Nuolat drėkinant aknės pažeistą odą, tikėtina, kad ji turės didesnę tikimybę sveikti, nes oda nepritruks reikalingų medžiagų. Drėgmės balansas yra naudingas, nes kitokiu atveju aknė plinta daug greičiau – sausa terpė daug palankesnė problemoms vystytis. Taip pat, kad ir kaip norėtųsi išsispausti spuogus, to daryti negalima, nes užkrėsite ir dar aknės nepaliestą odą. Aknės gydymas niekuomet nebūna efektyvus, jei spuogai būna pastoviai spaudomi. Taip pat nuo aknės lieka labai gilūs ir negražūs randai, kuriuos, geriausiu atveju, pavyks pasinaikinti tik su lazerio pagalba, o tokios procedūros yra gana brangios ir ne visiems pasiseka jas įpirkti.

Jei vis tiek žadate ant aknės dėtis kosmetines, dekoratyvines priemones, geriau pirkti ne bet kokias priemones, o vaistinėse pardavinėjamas. Jei kosmetika bus per sunku, aknė tik išplis, nes kemšančios poras priemonės yra pats lengviausias būdas aknei plisti. Lengvesnės priemonės su UV apsauga turėtų būti vienintelis jūsų pasirinkimas, o pats svarbiausias dalykas lieka makiažo nusivalymas prieš miegą, kitaip – visa veido priežiūra nueis per niek.

Komentarai
Kraunama...