Kaip rūpintis savo plaukais, kad jie būtų sveiki?

0 80

Moterys, kurioms nepavyksta greitai užsiauginti ilgų plaukų ir jie nuolat lūžinėja, sveiki plaukai atrodo tikra svajonė. Deja, ne visuomet pavyksta jais pasirūpinti taip, kad nekiltų jokių nesklandumų. Tam, kad plaukai būtų sveiki, reikia įdėti daug pastangų, tačiau kartais ir tai neužtikrina, kad plaukai taps tobulai sveiki ir užaugs ilgi. Žinoma, nededant jokių pastangų, rezultatai visuomet kelis kartus blogesni, todėl verta pasistengti plaukams padėti. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti, tai sužinoti kokios priemonės tinka būtent jūsų plaukams. Vieniems netinka aršesnių ploviklių turintys šampūnai, kitiems per riebūs plaukų kondicionieriai, o dar kai kuriems nebūtinai veikia aliejų kaukės plaukams.

Atrasti savo priemones tikrai nėra lengva. Puikių priemonių rasite ir https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kartais tenka išbandyti begales jų, kad būtų atsirenkamas bent iš dalies tinkantis šampūnas ar kaukė. Dėl šios priežasties galvoje dažnai lieka ir labai daug įvairių priemonių likučių, kuriuos būtina kartais išplauti su giliai valančiu šampūnu. Apie tai tikrai pagalvoja nedaugelis, nes dauguma įsitikinę, kad ir paprastas šampūnas išplauna visus nešvarumus. Užsilikusios priemonės plaukuose, užkemša plaukus, galvos odą, todėl visos priemonės gali atrodyti neveiksmingos, nes jos negalės praeiti iki plauko gilesnių sluoksnių ar galvos odos. Taigi, pirmas žingsnis yra turėti valomąjį šampūną, kuris pašalina užsisenėjusius likučius, kurie dažnai būna ir dažno galvos riebalavimosi priežastis. Tuomet ir plaukų kondicionieriai atrodo labai riebūs, greitai suriebaluojantys plaukus, nors tai būna ne kondicionieriaus kaltė.

Švari galvos oda ir plaukai leidžia toliau tyrinėti priemones, kurios gali tikti plaukams. Verta išbandyti skirtingas ir atrasti geriausiai tinkančias. Plaukų kondicionieriai dažniausiai atrandami greičiausiai, nes daugelis jų skirti maitinimui ir geresniam plaukų iššūkavimui. Pagrindinė taisyklė, kad plaukų kondicionieriai būtų atsirenkami teisingai, yra rinktis pagal savo plaukų tipą. Panašios taisyklės galioje ir su kitomis priemonėmis.

Svarbu žinoti ir kaip reikia naudoti tam tikras priemones, kadangi kartais jų naudojama per daug, o kartais nepakankamai. Plaukų aliejukų nereikia tepti ant šaknų, o šampūną užtenka naudoti tik šaknims. Kondicionieriai irgi ant šaknų neturi būti tepami – taip greičiau užsikemša oda, o rezultatas nepasirodo. Jei pastebėjote, kad daugelis priemonių jums nėra veiksmingos, labai svarbu panaudoti giliai valantį šampūną.

Komentarai
Kraunama...