Kaip sausą odą palepinti namuose?

0 91

Ne visiems pavyksta pasilepinti parduotuvių lentynose esančiais veido kremais. Kartais kai kurios sudėtinės medžiagos iššaukia alergijas arba yra nepriimtinos. Taip pat keičiantis gyvenimo būdui į natūralesni, norisi kuo artimesnių gamtai produktų, kurie nebūtų plastiko pakuotėse, o tai gana sunku rasti. Kai niekas iš prekybos centrų netinka, galima kosmetikos pasigaminti ir namuose. Žinoma, galbūt, nepavyks pasigaminti visokiausių priemonių, bet veido kremai, šveitikliai tikrai gali būti ir namų gamybos, o jų veiksmingumas priklausys nuo to ar mokate pasirinkti ingredientus savo veido odos tipui.

Sausą veido odą reikia lepinti labiausiai, kadangi šerpetojanti oda ir nuolatinis traukiamos odos jausmas yra nelabai malonus. Kartais tenka imtis ir labai riebių priemonių, ypač žiemos metu, kai jaučiama labai didelė žala veidui, nes jis nebūna uždengtas. Pasigaminti sausai odai tinkančią kaukę tikrai nesunku, o dar geriau jei jus domina veido kremai, kuriuos galėsite panaudoti net ir lauke, kai pastebėsite, jog oras kelia veido odai diskomfortą.

Veido kremai su medetkomis sausai odai yra labai puikus variantas, tad tam, kad jį pasigamintumėte, reikėtų paimti šaukštą džiovintų ar tiesiog sausų medetkų ir užpilti dešimčia šaukštų alyvuogių aliejaus. Taip leiskite pastovėti visai dienai tamsiame kampe vis indą pajudinant, pamaišant. Vėliau inde, kuris dedamas ant karšto vandens, reikia išlydyti 15 gramų bičių vaško ir įdėti 50 gramų medetkų. Galima dar įdėti ir šaukštą mėgstamo aliejaus, bet jis turi būti tinkamas sausai odai. Tinka avokadų, simodsijų, kokosų, kakavos, persikų ir sezamų aliejai. Tuomet, jei turite, galima įpilti glicerino. Išmaišius viską inde reikėtų leisti jam atvėsti, o po to galite naudoti tiek kiek prireiks. Prieš miega kremai veikia efektyviau, kadangi nakties metu oda lengviau sugeria naudingas medžiagas.

Sausai odai tiks kremas ir iš aliejų, ypač žiemos metu. Porą šaukštų kokosų aliejaus reikia sumaišyti su tiek pat alyvuogių aliejaus, migdolų aliejumi ir šaukšteliu bičių vaško, kad kremas būtų tirštesnis ir patogesnis naudojimui. Viską išmaišius ir atvėsinus galima naudoti. Veido kremai su daugiau aliejaus bus tinkami visiems odos tipams, ypač jei tepama vakare. Riebesnių ir veiksmingų kremų galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...