Kaip tinkamai naudoti įdegio kremus?
Apie dailų įdegį dažnai svajojama beveik visus metus iki kol ateina vasara. Tuomet daugelis renkasi prie vandens telkinių ne tik papramogauti, bet ir pasideginti. Nors kažkada senovėje įdegusi oda buvo siejama su prastą darbą laukuose dirbančiais žmonėmis, dabar tai puikus būdas džiaugtis oda be trūkumų. Įdegis iš tiesų leidžia džiaugtis iš pažiūros lygesne oda, tuomet ne taip matosi spuogeliai ar kiti netobulumai. Praėjus vasarai palaikyti įdegį padeda soliariumų kremai ir lempos arba įdegio kremai, suteikiantys atspalvį. Tie, kurie supranta, jog saulės spinduliai daro labai didelę žalą odai, savaiminio įdegio kremus renkasi visus metus arba gausiai naudoja SPF vasaros sezonu. Iš tiesų apsauga nuo saulės yra būtina, kai leidžiamas laikas lauke, papludimyje, kitaip galima prisidaryti negrįžtamos žalos. Įdegio kremai yra puiki alternatyva norintiems, kad oda nebūtų pažeidžiama saulės, tačiau galvojantiems bent apie lengvą auksinį ar rausvą atspalvį. Niekada nebandžiusiems odos atspalvį patamsinti su kremais, reikėtų žinoti kelis dalykus, kurie padės jau pirmąjį kartą džiaugtis tolygiai paskirstyta priemone bei dailiai atrodančiu įdegiu.
Įdegio kremai šiais laikais gali būti įvairiausi, skiriasi jų tekstūra, kvapas, spalvos, konsistencija, todėl kol atrandamas pats tinkamiausias variantas individualiai odai gali užtrukti šiek tiek laiko ir pastangų. Vieniems nepatinka tam tikrų produktų suteikiami atspalviai, kitus atbaido kvapas ar kaina, tačiau labai svarbu pirmąjį kartą daug domėtis ir išsirinkti ne pačią pigiausią priemonę parduotuvėje. Taip savaiminio įdegio kremai atrodys prastas pasirinkimas ir niekuomet nebesinorės jų bandyti, nes pirmasis kartas virs katastrofa. Pigūs kremai gali suteikti per daug oranžinį atspalvį, kurio niekas nemėgsta. Taip pat dėl jų gali atsirasti dėmių ant odos arba ant rūbų.
Kokybiški savaiminio įdegio kremai vis tiek turi būti naudojami atsargiai. Jeigu bijoma, kad atspalvis bus per tamsus ar per ryškus, geriausia kremą maišyti su losjonu ar įprastu kremu, kuriuo drėkinama oda. Tuomet atspalvis bus švelnesnis, o norint tamsesnio ar ryškesnio, procedūrą bus galima pakartoti kartą ar du kol rezultatai tenkins. Palaipsniui tamsinamas atspalvis yra kur kas geresnis variantas nei bandymas iškart išgauti norimą spalvą, kadangi ji gali būti per tamsi, ne tokia, kokios buvo tikėtasi. Vienas svarbiausių aspektų atliekant tokią procedūrą yra tolygus priemonės ištepimas, kad neliktų dryžių, dėmių ir kitokių netobulumų. Tam naudoti galima specialias kempinėlės, servetėles arba tiesiog rankas, tačiau reikia nepamiršti rankų nusiplauti, kad delnai neliktų nenatūralios gelsvos spalvos.