Kaukės, kurios padeda lengviau rūpintis riebiais plaukais

0 59

Kiekviena moteris turi tam tikro tipo plaukus. Priklausomai nuo mitybos, naudojamų priemonių bei gyvenimo būdo plaukų tipas gali keistis. Nuostabu, jei turite normalius plaukus, kurie nepasižymi nei sausumu, nei riebalų pertekliumi. Riebius plaukus turintys susiduria su daug problemų, nes tenka nuolat naudoti priemones, kurios reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Taip pat tokio tipo plaukus turintiems rekomenduojama subalansuoti mitybą ir stengtis nevalgyti riebaus maisto. Jei nesirūpinama savimi iš vidaus, tai išorinės priemonės padeda minimaliai. Visgi daugelis priemonių, skirtų išoriniam naudojimui nėra labai veiksmingos, o jeigu yra, tai jose labai daug cheminių medžiagų, kurios gadina plauką. Kad plaukams nepakenkti, rekomenduoja išbandyti natūralias kaukes plaukams, kurias sėkmingai galima pasigaminti patiems – tokios dažniausiai būna pačios veiksmingiausios. Su natūraliais ekstraktų priemonių galite rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Riebiems plaukams galima išbandyti iš žolelių padarytas kaukes, kurios ne tik padeda sureguliuoti plaukų riebumą, bet ir kitomis teigiamomis savybėmis sustiprina plaukus ir juos puoselėja. Iš žolelių reikėtų virti nuovirus ir jais skalauti plaukus arba trinti juos į galvos odą ir šiltai palaikyti. Riebių plaukų savininkėms galima rinktis iš kelių žolelių – tiks jonažolė, gyslotis, kraujažolė, varnalėša, lauro lapai, mėta, ramunėlės, dilgėlės, čiobrelis, ajerai, ąžuolo žievė, šalavijas. Paimkite 20 gramų pasirinktos žolelės ir užpilkite verdančiu vandeniu, kurio reikėtų apie pusę litro. Pavirus dvidešimt minučių jau turėsite neblogą nuovirą. Jį reikėtų atvėsinti ir tuomet skalauti juo plaukus. Plaukų šaknims galima naudoti kitokį variantą – pasirinktas žoleles užpilkite degtine arba spiritu ir kelias dienas palaikykite. Vėliau įtrinkite tokiu mišiniu šaknis ir galvos odą. Ilgai laikyti nereikia, tačiau naudoti rekomenduojama kaskart prieš plaunant galvą.

Litru verdančio vandens galima užpilti kelis šaukštus spyglių. Tuomet pavirus turėsite vadinamąjį eglių užpilą. Jį reikėtų trinti į šaknis kasdien. Malonus kvapas tikrai leis neribotai naudoti tokį gėrį. Į nuovirą įpylus degtinės, kaukė bus efektyvesnė.

Kaukės plaukams iš eterinių aliejų populiarios jau labai ilgai, tačiau jomis nepatenkinti lieka tiek, kurie nežino kokių eterinių aliejų mišinį reikia naudoti konkrečiam plaukų tipui. Su eteriniais aliejais galima daug ką išgydyti, todėl jie dažniausiai veikia greitai ir veiksmingai. Jei aliejinės kaukės plaukams jūsų nedžiugina, galima porą lašų atitinkamo eterinio aliejaus įlašinti į šampūną. Tai laikui bėgant duos norimų rezultatų. Riebiems plaukams tinka čiobrelių, rožių, kadagio, apelsino, citrinos, levandos, ramunėlių, kedro, rozmarino, eukalipto eteriniai aliejai. Žinoma, svarbu prieš naudojant vieną ar kita eterinį aliejų patikrinti ar nesate jam alergiški.

Komentarai
Kraunama...