Klaidos, dėl kurių sunku užsiauginti plaukus

0 40

Siekti ilgų ir sveikų plaukų nėra lengva. Viena – užsiauginti plaukus, o visai kas kita yra turėti ilgus ir visiškai sveikus plaukus. Akies nedžiugina ilgakasės, kurių plaukai pasipūtę, susivėlę ir sulūžinėję ar išsausėję. Visuomet didžiausias prioritetas turėtų būti išlaikyti plaukus sveikus, tuomet bet kokio ilgio plaukai užburs aplinkinius savo spindesiu. Daugeliui atrodo, kad grožio garantas yra ilgi plaukai, tačiau spindesys ir sveiki plaukai yra sunkiau pasiekiami dalykai, kurie iš tiesų užtikrina dailią išvaizdą. Kad būtų nesunku užsiauginti gražiu plaukus, nepadės vien plaukų serumas, tačiau jį naudoti irgi būtina – tai vienas iš žingsnių puoselėjant plaukus.

Užsiauginti plaukų tikrai nepavyks, jei dažniau naudoji tiesinimo žnyples nei šukas. Joks karštis plaukams nėra teigiamas, todėl tiek karštą vasaros dieną paplūdimyje be skrybėlės, tiek namuose su karšto oro plaukų džiovintuvu nepataisomai kenkiate savo plaukams. Tiesinimo ir garbanojimo žnyplės yra dar baisesni dalykai, kurie turėtų būti naudojami tik labai jų prireikus, o ne kiekvieną dieną. Dėl karščio plaukai išdžiūsta, tampa šiurkštūs, o galiausiai nubyra, išsišakoja. Jei nenorite tokio reginio matyti, geriau saikingai naudoti šiuos prietaisus ir pernelyg nesidžiaugti saulės voniomis vasaros metu. Žinoma, net ir išskirtiniais atvejais, kai naudojate karštį skleidžiančius prietaisus, pagerinti plaukų būklę padės plaukų serumas. Jį įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Žinoma, pastoviai gadinant plaukus žnyplėmis serumas gali pasidaryti nebeaktyvus gelbėtojas.

Labai pavojinga šukuoti šlapius plaukus, taip jie pažeidžiami, o apie ilgį tada galima tik pasvajoti. Lygiai tokia pati žala plaukams padaroma ir tuomet, kai jie yra trinami rankšluosčiu, taip bandant juos geriau išdžiovinti, sugerti vandenį. Taip daryti nereikia, nes pažeidžiama plauko struktūra, kurios atstatyti įprastai neįmanoma. Kenkia net ir miegojimas su šlapiais plaukais, todėl geriau prieš miegant palaukti kol jie bent šiek tiek išdžius, o blogiausiu atveju galima panaudoti vos šiltą džiovintuvo srovę.

Verta atsirinkti ir priemones, kurios tinka jūsų individualiems plaukams. Šampūnų ir kondicionierių yra įvairių, todėl nereikia pamiršti, kad pagal plaukų tipą galima išsirinkti sau geriausią. Žiūrėkite kokios produktų sudėtys ir ar veiksmingas jūsų turimas plaukų serumas. Priemones visuomet galima pakeisti, todėl ieškokite to, kas tinka būtent jums.

Komentarai
Kraunama...