Klaidos, kurių reikia vengti depiliacijos metu

0 81

Visuomet prieš depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, kitaip galite susilaukti nemalonių bėrimų, išsausėjusios odos ir panašių situacijų. Pasirūpinti oda tikrai nėra sunku, tačiau daugelis pamiršta tą padaryti arba tam nuolat pritrūksta laiko. Žinoma, kai kuriems pasiseka, jei oda yra visiškai nejautri  ir skirtingos depiliacijos priemonės nepadaro jokios žalos. Visgi dažnesniais atvejais oda gana jautriai reaguoja, o norint turėti nepriekaištingos išvaizdos odą, tenka depiliacijai skirti daugiau dėmesio. Sužinokite kokių klaidų reikia vengti, kad po depiliacijos neatsirastų jokie bėrimai.

Pirmiausia labai svarbu, jog prieš depiliacija bent porą dienų reikia odą tepti kremu ar losjonu, nepriklausomai nuo to kokios depiliacijos priemonės bus pasirinktos. Taip sudrėkinama oda bus minkšta, neišsausėjusi, o taip pat padidinsite tikimybę, jog oda nesudirgs po depiliacijos. Iš sudrėkintos ir minkštos odos plaukeliai pasišalina daug lengviau ir su mažiau skausmo nei kad iš sausos odos. Jei pastebite, kad jūsų odoje yra įaugusių plaukelių, jų taip palikti nederėtų. Geriausia panaudoti šveitiklį – pasišalinus negyvos odos ląstelėms, plaukeliai nebebus įaugę. Šveitiklį galima pasigaminti ir namuose, nes visi tikrai turi cukraus, kurį sumaišius su alyvuogių ar kitu odai tinkamu aliejumi gausis gera odos priežiūros priemonė. Galima naudoti ir tik cukrų, tačiau reikėtų po šveitimo odą palepinti didesniu kiekiu losjonu ar kremu. Puikių priemonių depiliacijai rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Depiliacija gali būti daug skausmingesnė, jei pasirenkamas netinkamas laikas. Nors daugelis mėgsta pasilikti tokias procedūras ryte, po dušo, tai tikrai nėra tinkamiausias laikas. Po miego kojos būna dar šiek tiek patinusios, todėl kai kurios depiliacijos priemonės nepašalina plaukelių taip gerai kaip norisi. Geriau depiliaciją pasilikti vakarui – taip procedūra bus veiksmingesnė. Taip pat nerekomenduojama plaukelių šalinti maudantis karštoje vonioje. Daugelis galvoja, kad plaukeliai pasišalina lengviau, tačiau yra atvirkščiai. Paburkusios kojos karštame vandenyje sujautrėja, o jas skutant ne tik nepašalinsite visų plaukelių, bet tikrai sudirginsite odą. Geriausia po išsimaudymo vonioje palaukti bent 15 minučių. Tokiu atveju sumažėja sudirginimo rizika, o depiliacijos priemonės būna veiksmingesnės.

Komentarai
Kraunama...