Ko nežinojote apie plaukų kondicionierius?

0 58

Kondicionierių naudojamas visada gali kelti klausimų, ypač, kai jų yra tiek daug ir skirtingų. Norint išsirinkti sau tinkamą, tenka išbandyti tikrai ne vieną. Daug pasirinkimo galite rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Visgi, jų tinkamumas priklauso ne tik nuo to, kokie ingredientai yra pačioje priemonėje, bet ir nuo to kokia yra jūsų plaukų struktūra, ar jie pažeisti, dažyti, išsausėję ar kaip tik linkę riebaluotis. Plaukai yra individualūs, todėl dažnai ir plaukų kondicionieriai nebūna universalūs, o skirti tam tikram plaukų tipui. Sužinokite, ko dar nežinote apie plaukų kondicionierius.

Natūralūs plaukų kondicionieriai taip pat gali palengvinti jų iššūkavimą, sudrėkinti ir suteikti minkštumo. Vieni geriausių natūrali kondicionierių yra kokosų aliejus, gyvulinės kilmės pienas, tinka karvių bei ožkų ar kitų gyvūnų. Kiaušininis taip pat ne veltui naudojamas plaukų kaukėse. Avokadai, medus, bananai bei obuolių sidro actas gali padėti pagerinti plaukų būklę, ypač jei baigėsi pirktiniai plaukų kondicionieriai ir ieškote kuo tuo metu galėtumėte juos pakeisti iš to ką turite namuose.

Įdomu tai, kad viešojoje erdvėje skamba labai daug netiesos apie kondicionierius. Nors visi teigia, kad plaukų kondicionieriai turi būti reguliariai keičiami į kitokį, nes plaukai pripranta ir jiems galiausiai nebesuteikiamas joks efektas. Tai yra visiškas mitas, kadangi kondicionierius gali būti naudojamas tas pats visą gyvenimą, tačiau jis pasidaro nebe toks veiksmingas, kai plaukai nebūna tinkamai išplaunami, juose vis lieka visokiausių naudojamų priemonių likučių. Tokiais atvejais reikia įsigyti giliai valantį šampūną, kuris pašalina įvairiausius likučius, atkemša plaukus ir galvos odą, o tuomet plaukų kondicionierius vėl tampa veiksmingas, nepriklausomai nuo to ar naudojamas tas pats, ar kitas.

Kartais netinkamai pasirinktas kondicionierius gali pridaryti daug žalos, todėl visuomet reikia stebėti ar jūsų pasirinktoje priemonėje nėra kenksmingų medžiagų, keistų ingredientų, kurie nėra tokia teigiami, kokie gali pasirodyti. Blogai, jei priemonėse yra silikonų ar parabenų. Galima internete pasidomėti ir apie kitus ne itin saugius ingredientus. Kai kurie iš jų turi įtakos ne tik galvos odai, bet ir organizmui, kai kurių ligų atsiradimui.

Komentarai
Kraunama...