Ko vengti depiliacijos metu?

0 90

Ne kiekvienai moteriai depiliacijos procedūros praeina sklandžiai ir be jokių nemalonumų. Jautresnės odos savininkės dažnai skundžiasi bėrimais, pūlinukais, nemaloniu perštėjimu ar plaukelių įauginėjimu. Deja, bet kartais nebūtinai šiuos dalykus lemia jautrios odos turėjimas – kartais taip nutinka dėl netinkamos procedūros ar kai parenkamos netinkamos depiliacijos priemonės. Kad pasirūpinti savo oda šalinant nereikalingus plaukelius, reikia žinoti kaip tinkamai tą padaryti. Sužinokite kokios depiliacijos klaidos gali lemti nemalonias situacijas.

Visų pirma, labai dažnai neatkreipiamas dėmesys, kad skutimosi peiliukas yra jau gana senas. Arba labai skubant ir neturint naujo, pabandoma depiliaciją atlikti su senu peiliuku. Nudilusios depiliacijos priemonės tikrai nėra geras variantas, todėl naudojant vienkartinius peiliukus kelis kartus galima sulaukti daug nemalonumų. Oda tampa paraudusi, dažnai išberta. Atsiranda didelė uždegimo ar infekcijos tikimybė, o taip pat nepasišalina dalis plaukelių. Geriau visuomet apsirūpinti naujais peiliukais, kurių aštrūs ašmenys švelniai pašalins plaukelius, o oda bus lygi ir malonu prisilietimams. Depiliacijos priemonių įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Viena iš klaidų yra nenaudoti skutimosi kremo. Depiliacijos priemonės sukurtos ne šiaip sau, kai kurios tikrai labai padeda tokį procesą palengvinti ir turėti nepriekaištingą efektą. Skutimosi kremas yra tam, kad apsaugotų odą nuo ašmenų ir pakeltų plaukelius. Jie šitaip pasišalina lengviau, o oda po procedūros būna nesudirginta ir švelni. Naudojant skutimosi kremą, reikia nepamiršti jį tepti prieš plaukelių augimo kryptį.

Jei depiliacijos priemonės yra jūsų nuolatinis palydovas ir vos ataugus vos įmatomiems plaukeliams skubate ir vėl juos skusti, tuomet tikrai nieko keisto, kad oda atrodo nekaip. Po kiekvienos depiliacijos procedūros, reikia leisti odai pailsėti ir atsigauti, iškart kitą dieną naudojamos depiliacijos priemonės tik pakenkia ir dar labiau sudirgina. Net ir naudojantis vašku, reikia palaukti. Tik šiek tiek ataugę plaukeliai nebus pašalinami vašku, jie turi ataugti, kad su vašku juos būtų įmanoma pašalinti. Taigi, kad nenusiviltumėte rezultatais, geriau pasistengti leisti odai dažniau pailsėti.

Pasirinkus tam tikras depiliacijos priemones, reikia mokėti jas atitinkamai naudoti. Vaškas turi būti plešiamas prieš plaukelių augimo kryptį. Pora dienų prieš depiliaciją reikėtų odą pašveisti ir gerai maitinti, kad depiliacijos metu būtų mažesnė plaukelių įaugimo ir odos sudirgimo tikimybė.

Komentarai
Kraunama...