Kodėl plaukų priemonės tapo neveiksmingos?

0 68

Kartais ilgai naudojame tas pačias priemones ir po kurio laiko jos atrodo nustojo veikti taip, kaip veikdavo anksčiau. Nebegaunamas tas pats rezultatas, plaukai tapo ne tokie malonūs, o priemonės lyg ir nepasikeitė. Daugelis sako, kad kartais taip nutinka, kai plaukai pripranta prie priemonių ir jos tampa nebeveiksmingos. Negalima sakyti, kad šis įsitikinimas yra visiškai teisingas, nors gal kai kuriais atvejais pasitaiko ir taip. Tačiau viena iš dažniausių tokios situacijos priežasčių yra būtent tai, kad plaukuose lieka labai daug priemonių likučių, kurie susikaupia per ilgą laiką. Tuomet plaukai riebaluojasi greičiau, atsiranda pleiskanų, nebejaučiamas jokių priemonių veiksmingumas.

Priemonių likučiai užkemša odą ir plaukus, todėl prasiskverbti kitoms priemonėms būna per sunku, tad viskas kaupiasi ant paviršiaus. Ne visuomet paprastas, kasdien naudojamas šampūnas tokius likučius pašalina. Dėl šios priežasties yra specialūs giliai valantys šampūnai, kuriuos reikia panaudoti kartą per tam tikrą laiką, kad priemonių likučiai būtų pašalinami. Naudoti kasdien tokio šampūno negalima. Po tokio galvos plovimo, priemonės dažnai vėl tampa veiksmingos ir nereikia pirkti kitų.

Verta žinoti, kad plaukų kondicionieriai nėra ta priemonė, prie kurios plaukai gali priprasti. Tokią priemonę galima naudoti visą gyvenimą ir ji veiks taip pat. Puikių kondicionierių rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Su kitomis priemonėmis taip būna ne visuomet, tačiau plaukų kondicionieriai veikia visai kitaip, tad nereikia bijoti, jog plaukai pripras, nes tai yra mitas.

Kad plaukų likučių nesikauptų taip dažnai verta pagalvoti apie taisyklingą kai kurių priemonių naudojimą. Ne visuomet skaitoma kas yra rašoma ant pakuotės, tad pradedama priemones naudoti neteisingai, o vėliau tai tampa įpročių, kuris blogina plaukų būklę. Plaukų kondicionieriai neturi būti tepami ant plaukų šaknų, kaip ir aliejukai, kurie dažniausiai skirti tik plaukų galams. Dažnai šampūno užtenka naudoti tik šaknims, o vienintelis laikas kada reikėtų tepti kokią nors priemonę per visą plaukų ilgį – kai dedama plaukų kaukė, kurią reikia palaikyti per naktį ar bent kelias valandas ir vėliau išplauti šampūnu. Taigi, labai svarbu atsirinkti savo priemones, reguliariai naudotis giliai valančiu šampūnu ir nepamiršti taisyklingo priemonių naudojimo.

Komentarai
Kraunama...