Kodėl šviesinami plaukai išsausėja ir trupa?

0 712

Kaip ir įprasta moterys labai dažnai nori to, ko neturi. Tiesių plaukų savininkės svajoja apie garbanas, o garbanotų plaukų savininkės vis naudojasi tiesinimo žnyplėmis. Lygiai taip pat ir su plaukų spalvomis. Šviesiaplaukės nori bent jau kartą išbandyti tamsius rudus atspalvius, o tamsiaplaukės kartais pasiryžta juos nusišviesinti. Deja, bet dažnas šviesinimas, ypač tamsių plaukų intensyvus šviesinimas gali plaukus paveikti taip, jog šie taps susivėlę, vos iššukuojami, sausi ir trupantys.

Po šviesinimų sunkiausiai atsilaiko ploni ir sausi plaukai, tačiau ilgai šviesinant galima labai susilpninti ir sužaloti net ir storiausius bei sveikiausius plaukus pasaulyje. Kaukės plaukams padeda tik tuomet, kai žala nėra didelė, tačiau per dažnai alinamų plaukų atstatyti gali ir nepavykti.

Plaukai lieka nualinti po šviesinimo tuomet, jei buvo naudojami agresyvūs dažai ar stipri emulsija. Taip labai dažnai nutinka dažant plaukus namuose. Būtina suprasti, kad iš tamsiaplaukės virsti šviesiaplauke per dieną yra neįmanoma, nes teisingai toks šviesinimas yra įvykdomas etapais. Jų kartais būna ir 3, ir 5, priklausomai nuo plaukų struktūros ir plaukų tamsumo. Jei meistrė pašviesino jums plaukus per vieną kartą, vadinasi jūsų plauko struktūra yra tikrai labai pažeista ir prireiks labai daug pastangų, kad jie išliktų jums ant galvos.

Šviesinti plaukai taip pat gali labai nutriušti dėl netinkamos priežiūros. Tai, kad po kirpyklos plaukai atrodo puikiai ir yra švelnūs, nereiškia, kad kaukės plaukams nereikalingos. Grįžus namo ir išsiplovus galvą, pasimatys tikroji jų būklė, jei nenaudosite profesionalių ir kokybiškų priemonių, kurias naudojo kirpykloje. Plaukai turi atsigauti po tokių drastiškų pasikeitimų, o jums reikia užtikrinti, kad visos naudojamos priemonės nekenks, o kaip tik puoselės plaukus. Kaukės plaukams, šampūnai ir kondicionieriai turėtų būti atkuriantys ir su gera sudėtimi, kad bent kiek padėtų. Todėl rinkitės atsargiai, kad plaukų dar labiau nesugadintumėte.

Drėgmės netekimas ir jos balanso nepalaikymas plaukuose gali būti dar viena iš priežasčių, kodėl jūsų plaukau nutriušo. Dažymas labai sausina plaukus, todėl jei nenaudojate labai intensyvių, drėgmę palaikančių serumų ar aliejukų, tai plaukai gerai tikrai neatrodys. Priemonių galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Gerti reikėtų ir daug vandens, nes plaukams reikia ir drėkinimo iš vidaus.

Komentarai
Kraunama...