Kodėl šviesinti plaukai greitai virsta šiaudais?

0 52

Plaukų šviesinimas vienas labiausiai kenkiantis procesas plaukams. Žinoma, tokie dalykai turi labai daug neigiamų pasekmių, kurių kartais galima išvengti arba bent jau sumažinti neigiamą poveikį. Nušviesinti plaukai kartais gali net pradėti slinkti ar trupėti. Tokiais atvejais pravers kaukės plaukams. Kitos pasekmės gali būti plaukų sausėjimas ir silpimas, plonėjimas. Būtina bandyti tokius simptomus suvaldyti, net jeigu ir nepavyks, bent jau būsite pabandę viską. Efektyvių priemonių galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Visų pirma, reikia suprasti, kad plaukų šviesinimas labai rimtas dalykas ir kad tikrai negalima to daryti vieniems namuose, be specialistų pagalbos. Tai yra pirmas žingsnis, kuris padidina galimybę, jog po šviesinimo jūsų plaukų būklė nebus labai prasta. Plauką paruošti dažymui ir suprasti jų struktūrą, kad viskas būtų atlikta teisingai yra specialistų darbas, todėl patys už juos geriau nieko nesuprasite. Vėliau dažymai namuose baigiasi didžiausiu nusivylimu ir plaukų nudeginimu. Kartais ir kaukės plaukams nebepadeda ir belieka tik laukti kol plaukai visiškai ataugs. Žinoma, net ir ne visi specialistai gali garantuoti puikius rezultatus, nes kartais plaukai būna per silpni ir nualinti dažymams, o kartais labai susilpnėja po to.

Taip pat vertėtų susiprasti, kad jeigu išėjote iš salono su žvilgančiais, nušviesintais, švelniais plaukais tai nereiškia, kad taip bus ir po kelių dienų. Būtina ir toliau juos puoselėti ir maitinti bei drėkinti dažniau nei kada nors prieš tai. Reikia daug drėkinamųjų priemonių, kurios atstatys drėgmės balansą – kaukės plaukams su makadamijų ar avokadų aliejumi bus puikios priemonės šviesintiems plaukams.

Bent jau kuriam laikui po plaukų šviesinimo reikėtų pamiršti tiesinimo ir garbanojimo žnyples bei džiovintuvą, nes pažeistam plaukui tai gali būti labai prastas būdas juos formuoti. Kaukės plaukams, kurios turėtų saugoti nuo karščio tikrai nėra tobula apsauga, todėl plaukai būna labai pažeidžiami po karštų procedūrų.

Jei jūsų plaukai lengviau susidoroja su šviesinimu tai nereiškia, kad visuomet taip bus. Plaukai gali pradėti slinkti vėliau. Drėgmės nebuvimas gali paskatinti plauką trupėti, todėl šukuojant ant žemės atsiras daug trumpų plaukelių. Geriau turėti priemonių visokiems atvejams. Padės kaukės plaukams, kondicionieriai, nenuplaunami kondicionieriai bei aliejukas plaukų galams, jei tik naudosite dažnai.

Komentarai
Kraunama...