Kodėl verta naudoti micelinį vandenį?

0 54

Vis dažniau tarp moterų kosmetikos priemonių galima pastebėti micelinį vandenį, kuris keičia veido odos valymo pienelius, aliejus ir kitas tam skirtas priemones. Jau kelis metus iš eilės micelinis vanduo yra viena iš labiausiai pamėgtų ir perkamų prekių, tad vis daugiau gamintojų pristato savo šios priemonės versija. Šis vanduo buvo sukurtas pašalinti veido odos nešvarumus net ir jautriausiai odai, todėl dabar ją gali naudoti visų tipo odos savininkės.

Labai daug moterų naudoja makiažą, o jų didžioji dalis tepasi jį kasdien, taigi universalios ir teigiamai veikiančios valymo priemonės yra labai paklausios, nes visi nori turėti sveiką ir gražią oda. Didelis makiažo kiekis, ypač jei dažnai naudojamas, užteršia veidą, užkemša poras, tad nuvalyti tobulai nuvalyti veido odą nėra taip paprasta, nes sunku pasiekti giliausius sluoksnius. Dabar micelinis vanduo gelbėja daugelį moterų nuo tokių situacijų, nes jis ištraukia nešvarumus net iš gilių odos sluoksnių.

Šis vanduo savyje turi micelių, kurios yra akimi nematomos dalelės, veikiančios kaip magnetai. Dėl šios priežasties valantis veidą miceliniu vandeniu nešvarumai nusiima gana lengvai, net jei reikia nuvalyti blakstienų tušą ar sunkų grimą. Gerai nuvalant veidą šia priemone, naudoti paprasto vandens tikrai nebūtina, nes veidas būna visiškai švarus.

Micelinis vanduo taip pat nukenksmina kenksmingas toksines medžiagas, kurios per dieną atsiranda ant odos, taip pat padeda esant sudirgimui ar odos paraudimui. Kai kurie miceliniai vandenys būna sukurti būtent raudonio mažinimui. Ši priemonė puiki ir tuo, kad pašalina riebalų perteklių, todėl lengviau sprendžiasi aknės problema, jei tokią turite. Na, ir, žinoma, micelinis vanduo sudrėkina odą, kas po makiažo ar prieš jį yra labai aktualu.

Naudoti micelinį vandenį tikrai nesunku, nes vos keli lašai ant vatos diskelio gali padėti odą išvalyti nepriekaištingai. Žinoma, esant su makiažu priemonės prireikia daugiau. Geriausia naudoti ir ryte, ir vakare, o taip pat nereiktų šios priemonės stipriai trinti į odą, jog ši nesudirgtų. Švelnių prilietimų vatos diskeliu tikrai užteks, kad oda sutviskėtų.

Komentarai
Kraunama...