Kokią palukų spalvą pasirinkti pagal zodiako ženklą?

0 154

Kartais išsirinkti spalvą labai sunku, nes nežinome kas mums labiausiai tinka. Tiesa, spalvas dažniausiai moterys keičia norėdamos atsinaujinti. Vienos derina spalvas prie savo odos tipo, kitos renkasi ką nors beprotiško kas atspindėtų jų charakterį ar dabartinę nuotaiką. Plaukai puikus saviraiškos būdas, todėl nebūtina visuomet pasikliauti įprastais sprendimais. Keistis yra puikus dalykas, o plaukai bet kokiu atveju atauga. Kai kurios spalvos padeda atsipalaiduoti, o kai kurios suteikia energijos, tad rinktis spalvas reikia pačiam, tačiau pagal charakterį apsispręsti padėti gali ir zodiako ženklai.

Avinas yra labai ryški, drąsi asmenybė, kuri visuomet žino ko nori. Tokios asmenybės savo sprendimais neabejoja, o gailėtis pradeda tik padarę sprendimus. Ryškios raudonos, rudos spalvos jam puikiai tiks ir pabrėš energiją, kurią turi šio ženklo atstovai.

Liūtai konkuruojančios asmenybės, kurios mėgsta saviraišką ir yra labai kilnios bei didingos. Karališkieji liūtai visuomet nori atrodyti geriausiai, todėl jam tiks kontrastingos spalvos kaip juodi, balti plaukai. Taip pat galima išbandyti oranžinius atspalvius ar rausvas plaukų spalvas.

Šaulys yra savo tikslo siekiantis ir labai optimistiškai mąstanti asmenybė. Jis visuomet atsidavęs naujovėms, todėl smalsumas yra viena iš jo dominuojančių savybių. Tokiam ženklui puikiai tiks ir tokios spalvos kaip žalsva, violetinė ar mėlyna. Loreal plaukų dažai tokių ryškių ir neįprastų spalvų tikrai turi pasiūlyti, tad keisti plaukų išvaizdą tikrai nebus problema.

Jautis yra konservatyvi asmenybė, kuri nemėgsta per didelių ar per daug kontrastingų naujovių. Dėl šios priežasties drąsiai kai šaulys šis zodiako ženklas nesikeis. Geriausia tokiais atvejais rinktis juodus, rudus ar šviesius plaukus. Loreal plaukų dažai, kurių įsigyti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/, pasirūpins, kad šios spalvos neatrodytų nuobodžiai, nes paletė yra pilna įdomiausių atspalvių, kuriuos galima išbandyti.

Mergelės labai moteriškos, todėl praktiškumas ir tobulumas yra jų siekiamybė. Šiam zodiako ženklui tiks pilkos spalvos, kuri kaip tik neseniai buvo pačioje mados viršūnėje. Švelnios rudos spalvos taip pat bus tinkamos, o norinčioms išsiskirti galima išbandyti tamsiai mėlyną spalvą.

Dvyniai spontaniški, todėl kartais jie neapgalvodami padaro klaidų. Taip pat dvyniams sunku apsispręsti, o plaukų spalvos pakeitimas jiems tikras galvosūkis. Geriausiai šiam ženklui tiks loreal plaukų dažai, kurie būtų oranžinės, violetinės arba pilkšvų, gelsvų spalvų.

Komentarai
Kraunama...