Kokiais atvejais padeda hialurono rūgštis?

0 33

Hialurono rūgštis ne tik natūraliai žmogaus organizme randama medžiaga, bet taip pat ir daugelyje grožio ar sveikatos priemonių sudėtyje naudojamas ingredientas. Galima pastebėti ir labai daug kosmetikos priemonių bei veido priežiūros priemonių su kelių procentų hialurono koncentracija, o taip pat gaminami ir hialurono papildai, kurių dažniausiai prireikia su amžiumi. Hialurono rūgšties kiekis žmogaus organizme ima mažėti labai anksti, net nesulaukus trisdešimties, o nuo to prastėja odos elastingumas ir daugelis kitų dalykų organizme. Norint pristabdyti prasidėjusius odos senėjimo procesus ir susitvarkyti su neseniai atsiradusiomis smulkiomis raukšlelėmis, moterims padeda hialurono serumas, kuris kuo puikiausiai atlieka savo darbą būdamas ant odos ir naudojamas išoriškai.

Hialurono serumas yra gausiai drėkinantis gelis, kuris turi stebuklingą poveikį odai. Iš aplinkos sugerdamas drėgmę, hialuronas kuo puikiausiai pripildo su ja odą, todėl veido oda lieka išpuoselėta, o reguliariai naudojant galima pastebėti ir pagerėjusią raukšlelių būklę – jos tampa mažiau ryškios, ne tokios gilios. Hialurono serumas turi būti naudojamas kartu su kremu, taip jo savybės odoje yra įsisavinamos daug geriau, tad šio fakto nereikia pamiršti.

Hialuronas labai gerai veikia žaizdas, tad išoriškai jas tepant serumu ar kitokiu produktu su hialurono serumu galima sumažinti žaizdas daug greičiau. Tai labai padeda turint nedidelių žaizdelių ant veido po spuogų atsiradimo ir panašiais atvejais. Naudojant hialuroną kaip papildą galima pagerinti ir sąnarių būklę, ką tikrai turėtų žinoti visi sportininkai arba vyresnio amžiaus žmonės. Negana to ši rūgštis puikiai veikia ir akis – dirbantieji prie kompiuterio beveik visą dieną puikiai žino kas yra akių sausėjimas bei skausmas, o akių lašuose puikuojasi būtent hialurono rūgštis, kuri padeda atstatyti akių drėgmę, leidžia joms atsipalaiduoti.

Sunku patikėti, bet moksliškai įrodyta, jog hialurono rūgštis turi įtakos ir kaulams. Turintys kaulų retėjimo problemą, gali ją šiek tiek pagerinti su hialurono papildais. Jie padeda sulėtinti kaulų retėjimo tempą. Negana to, teigiama, kad šie papildai turi geros įtakos ir turintiems šlapimo pūslės uždegimą, nes padeda atstatyti audinių pažeidimus, sumažina skausmą.

Komentarai
Kraunama...