Kokie yra ir kuo pasižymi skirtingi išvaizdos tipai?

0 104

Tikrai ne kiekviena moteris žino kokį makiažą reikia rinktis einant į šventę ar savo gimtadieniui. Taip pat ne visos supranta kokios drabužių spalvos joms tinka, paryškina privalumus. Taip yra todėl, kad renkamasi dažniausiai tai, kas gražu arba kas gerai atrodė ant kitos merginos. Tai yra didelė klaida, nes išvaizda dažnai skirstoma į keturis pagrindinius tipus ir jie nulemia kas tinka kiekvieno tipo merginai. Tai reiškia, kad ne visos atrodys puikiai su vienokiu ar kitokiu makiažu ar plaukų spalva. Dėl šios priežasties reikia išsiaiškinti savo tipą – taip žinosite, kad ne visi loreal plaukų dažai jums tinka ir spalvas reikia rinktis atsakingai.

Žiemos tipo moterys pasižymi juodais, pilkai rudais arba kaštoniniais plaukais. Jų akys dažniausiai būna melsvai žalios, tamsiai rudos, juodos, mėlynos arba visiškai žalios. Odos spalva būna rožinio arba alyvinio atspalvio. Gali būti smėlinio arba fosforinio atspalvio. Šiam tipui tinka ryškūs ir šalti atspalviai, taigi gerai atrodysite su juoda, geltona, mėlynai violetine, pilka, balta bei žalsva spalvomis. Nesirinkite karamelės, rudų, oranžinių spalvų. Plaukus geriausia išlaikyti natūralios spalvos, todėl tiks tik spalvą paryškinantys loreal plaukų dažai, kurių įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Pavasario tipo išvaizda pasižymi šviesiais, rausvais plaukais. Gali būti šviesūs, bet kaštoninio atspalvio arba auksiniai. Akys turėtų būti žydros, šviesiai rudos arba žalsvos, o oda persiko atspalvio arba dramblio kaulo atspalvio. Tai gana šviesus išvaizdos tipas. Tokiam tipui tinka karameliniai, rudi, smėliniai, oranžiniai, ryškiai raudoni, koralų, medaus ir tamsiai žali atspalviai. Vengti reikėtų juodos, baltos, ryškiai mėlynos, avietinės spalvų.

Vasaros išvaizdos tipas pasižymi šviesiais plaukų atspalviai. Gali būti pelenų atspalvio, pilkšvai kaštoniniai, šviesiai rudi. Akys – žydros, pilkšvos, pilkai mėlynos, žalsvai mėlynos arba labai šviesiai rudos. Odos atspalviai gali būti šviesiai alyvinis, rožinis arba dramblio kaulo. Vasaros tipas gerai atrodys su rudomis, pilkomis, mėtinėmis, mėlynomis spalvomis, o vengti reikėtų juodos, oranžinės, smėlio spalvų.

Rudens tipo išvaizda pasižymi raudonais, rausvais arba auksiniais, kaštoniniais plaukais. Blondiniški atspalviai tokiam tipui dažniausiai netinka, tad šviesūs loreal plaukų dažai netūrėtų būti naudojami. Akys gali būti šviesiai rudos, mėlynos ar labai tamsios. Odai būdinga šviesi smėlio spalva, persikų ar dramblio kaulo atspalvis. Neverta rinktis gelsvų, mėlynų, juodų ir baltų spalvų, tačiau tiks ruda, oranžinė, medaus, alyvinė, smėlio spalva.

Komentarai
Kraunama...