Kokius ingredientus galima naudoti kremo gamybai?

0 64

Jei ilgai svarstote apie savo veido kremo gamyba, tuomet pats laikas išbandyti savo jėgas šioje srityje. Vis daugiau pasirinkimo parduotuvėse verčia susimastyti kokį kremą rinktis, tačiau jų sudėtis nustebina retai. Daugeliu atveju net ir sunku suprasti kokia jų sudėtis ir kodėl jie taip ilgai galioja. Gaminant savo kremą geriausia yra tai, jog pasirenkami produktai yra tokie, kokių pati norite. Žinoma, juos reikia taikyti prie veido odos tipo, bet nepaisant to, tai labai puikus būdas turėti visiškai pagal savo norus pagamintą priemonę be jokių nežinomų sudedamųjų dalių. Veido kremai nėra sunki priemonė gamybai namuose, o reikia tokių produktų, kurių nesunku rasti parduotuvėje, vaistinėje ar ūkininkų turgeliuose.

Jeigu jūsų oda yra sausa, tuomet pagrindiniai aliejai, kurie turėtų būti naudojami savos gamybos kreme yra abrikosų, simondsijų, avokadų, alyvuogių, graikinių riešutų, taukmedžio, sezamų, kokosų, persikų ir net makadamijų. Pasirinkimo tikrai daug, tad atrasti kas patiks nesunku, svarbiausia suprasti savo norus. Kaip emulgatorius, kad kremas nebūtų skystos masės, sausai odai tinka bičių vaškas. Eterinius aliejus reikėtų vertinti atsargiai, kadangi sausai odai netiks bet koks. Reikėtų rinktis iš ramunėlių, rožių, pačiulių, miros, jazminų bei sandalmedžio eterinių aliejų. Veido kremai gali būti su vitaminu E ar kitais ekstraktais, kuriuos pati pasirinksite.

Riebiai odai kaip emulgatorius gali tikri acetilo spiritas, kuris pasausins odą tam tikrose probleminėse vietose. Kaip kietąją medžiagą galima naudoti bičių vašką, sojų vašką, kietuosius aliejus. Geriausi aliejai, kurie tiks riebiai odai yra vynuogių kauliukų, kukurūzų, arbūzų, persikų, lazdyno riešutų bei migdolų. Kiti aliejai gali būti per riebūs ir tik dar labiau pabloginti riebumo pertekliaus problemą. Iš eterinių eterinių aliejų verta pagalvoti apie rozmarinų, greipfrutų, melisų, citrinų bei bergamočių. Veido kremai taip apt gali būti su imbieru, pušų pumpurų ekstraktu bei kitais ingredientais. Svarbiausia pasidomėti kas labiausiai tiks jūsų odai ir pasirinkti kam nesate alergiški. Tuomet turėsite puikų kremą, tinkanti veido odos tipui, todėl galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Efektyvių kremų galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Komentarai
Kraunama...