Kokius produktus galima naudoti kaip plaukų kondicionierių?

0 41

Plaukų kondicionieriai yra geriausia priemonė, su kuria plaukai ne tik pamaitinami bei sudrėkinami, bet ir apsaugomi. Daugelis kondicionierių yra skirti tam, kad po galvos plovimo šampūnų, plaukų žvyneliai būtų uždaromi. Įvairų jų pasirinkimą galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kitokiu atveju aplinkos žalingas poveikis, gali daug lengviau pažeisti plauko struktūrą. Taip plaukai pradeda lūžinėti, trupėti, greitai išsausėja ir praranda savo žavesį. Gražiausi plaukai yra tie, kurie atrodo ir yra sveiki. Tiek parduotuvėse, tiek namuose galima rasti nuostabių kondicionierių – svarbiausia išsirinkti tokį, kuris geriausiai tinka jūsų plaukams. Jei pasibaigė jūsų kondicionierius ir nežinote ką daryti, apsižvalgykite, gal rasite alternatyvą namuose.

Jei namuose turite aloe vera žėlė, kurią naudojate odai ar kitoms sritims, galima šį produktą panaudoti ir kaip plaukų kondicionierių. Jis puikiai tinka su jojobos aliejumi, kuris šiais laikais puikuojasi daugelio namuose. 90 gramų jojobos aliejaus galima sumaišyti su aloe vera žėlė, kurios reikia apie 220 gramų. Gerai išmaišius, galite tokį mišinį įtrinti į plaukus. Jei jo naudosite labai nedaug, tai galvos išplauti nereikės. Tokie natūralūs plaukų kondicionieriai reguliariai naudojant atkuria plaukų žvilgesį.

Aliejai gali būti geras būdas išsisukti neturint kondicionieriaus, kadangi jie atlieka panašias funkcijas kaip ir plaukų kondicionieriai, tačiau aliejai gali labiau plaukus suriebaluoti, todėl su jais reikia elgtis atsargiai. Per daug mišinio užtepus ant plaukų, galite atrodyti lyg su seniai neplauta galva. Jojobos aliejus yra vienas iš tų, kuris padeda plaukams uždaryti žvynelius ir juos atgaivina. Puikiai savo darbą jojobos aliejus atliks sumaišytas su alyvuogių aliejumi. Galima įmaišyti ir mėgstamo kvapo eterinio aliejaus ir mišinį įsipilti į buteliuką su purkštuku – taip plaukų kondicionieriai iš aliejų naudosis patogiau.

Vienas iš populiariausių būdų po galvos plovimo mėgautis švelniais ir žvilgančiais plaukais yra kokosų aliejus, kurio nebūtina maišyti su kitais aliejais. Kokosų aliejus gana lengvas ir ne taip riebaluoja plaukus, jei naudojant nepersistengiama. Drėgnus plaukus ištepkite kokosų aliejumi, tačiau nelieskite šaknų, o tuomet šilta srove plaukus išdžiovinkite. Jie liks minkšti ir švelnūs.

Komentarai
Kraunama...