Kokybiški aukso gaminiai internetu

0 22

Juvelyriniai dirbiniai – puiki dovana moteriai bet kokia proga. Viena labiausiai vertinamų – aukso dirbiniai, kurie niekada neišeina iš mados ir yra gero stiliaus ženklas. Šiuolaikinė papuošalų rinka siūlo platų asortimentą aukso dirbinių, galima rinktis skirtingus aukso atspalvius, derinius su brangiaisiais akmenimis. Tokioje gausioje pasiūloje nesunku pasimesti, tad į ką atkreipti dėmesį renkantis auksinį papuošalą, kad nepermokėtumėte ir nenuviltumėte dovanos dizainu?

Tikriausiai visi žino, kas yra auksas. Tai taurusis metalas, turintis geltoną atspalvį. Įvairios priemaišos aukso lydinyje lemia plačią atspalvių gamą: nuo vario raudonumo iki sidabrinio baltumo. Dėl savo spindesio ir palankių papuošalų gamybai savybių papuošalų gamyboje auksas imtas naudoti dar senovėje, o dėl sudėtingos gavybos šiam metalui suteikta didelė vertė. Dėl savo vertės auksas simbolizuoja statusą visuomenėje, suteikia prabangos ir elegancijos įspūdį.

Auksiniai žiedai ir kiti auksiniai dirbiniai yra brangi prekė, todėl pasitaiko jų klastočių. Išvengti apgavystės padeda aukso dirbinių prabavimas. Praba – tai ISO arba valstybės nustatytas standartas, rodantis lydinio, iš kurio papuošalas ar kitas gaminys yra pagamintas, vertę ir santykinį tauriųjų metalų kiekį masės tūkstantojoje dalyje. Todėl, jei aukso dirbinį nusprendėte įsigyti mugės metu ar tiesiogiai iš jo gamintojo – įsitikinkite, ar jis pažymėtas reikiamomis žymomis.

Siekiant išsiaiškinti papuošalo vertę, praba nėra vienintelis kriterijus – ji parodo tik gaminio cheminę sudėtį. Papuošalo vertė yra labai individuali ir nustatoma atsižvelgiant į tai, su kokiais brangakmeniais auksas yra derinamas, kokia papuošalo meninė ir išliekamoji vertė. Papuošalų vertinimas reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, o kartais ir technikos, todėl norint žinoti tikslią papuošalo vertę patartina kreiptis į profesionalus.

Jeigu norite internetu įsigyti kokybiškus aukso gaminius, apsilankykite www.modernijuvelyrika.lt. Čia atrasite itin platų auksinių dirbinių asortimentą.

Komentarai
Kraunama...