Kondicionieriai, kurie pagaminami namuose

0 100

Plaukai labai svarbūs kiekvienos moters grožiui, todėl galima pastebėti kiek daug plaukų puoselėjimui priemonių vis dažniau atsiranda. Moterys nori sveikų ir ilgų plaukų, tačiau ne visuomet pavyksta rasti tinkamą priemonę. Didelį puikių priemonių pasirinkimą rasti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Parduotuvėse tikrai galima pastebėti gausų pasirinkimą ir net labai efektyvius plaukų kondicionierius, šampūnus, aliejus plaukų galams ir kitas priemones, tačiau kartais priemonės pasibaigia netikėtai ir tenka suktis su produktais, kurių turite namuose. Pravartu žinoti kelis receptus, kurie gali padėti greitai pagerinti plaukų būklę, jei staiga pasibaigė plaukų kondicionierius.

Jei turite namuose jogurto, tai išsiplovus galvą šampūnu galite jį panaudoti vietoj kondicionieriaus. Tiesa ta, kad daugelis gyvulinės kilmės pieno produktų gali veikti kaip plaukų kondicionieriai, tačiau nei kvapas nei tekstūra nėra tokia maloni. Tačiau netikėtiems atvejams, jogurtas puikus būdas pagerinti plaukų būklę, kad jie taptų lengviau iššukuojami po galvos trinkimo šampūnu. Baltymai, kurie yra jogurte tikrai plaukus veikia teigiamai, o kad pats naminis kondicionierius būtų dar veiksmingesnis, galima jogurtą sumaišyti su kiaušinio baltymu ir šiek tiek majonezo. Žinoma, naminiai būdai ne visiems tinka ir kai kurių kondicionierių kvapas ar konsistencija tikrai gali nedžiuginti.

Kaip plaukų kondicionieriai netikėtais atvejais gali suveikti ir medus, kurio kvapas tikra nebus problema. Tai labai tinkantis riebaluotis linkusiems plaukams produktas, nes padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą. Sumaišykite reikalingą kiekį medaus su pora šaukštų alyvuogių aliejaus ir turėsite neblogą kondicionierių, tačiau galvą po to reikės labai gerai išsiplauti.

Kai perkamas kondicionierius, patogumas tame, kad jo nereikia išplauti su šampūnu, jis kuo puikiausiai nusėda ant plaukų ir juos puoselėja dar ilgai. Su maisto produktais taip lengva nebūna ir tenka įdėti daugiau pastangų, kad viskas būtų tobula. Vienintelis būdas lengvai išsisukti namuose yra kokosų aliejus, kuris gali būti panaudotas po galvos plovimo. Ant drėgnų plaukų užtepant nedidelį kiekį šio aliejaus, jis jų neapsunkina, tačiau veikia teigiamai. Išdžiovinus plaukus, jie bus minkšti ir sudrėkinti. Kokosų aliejus nėra labai riebus, todėl jo nepadauginus, jis tikrai nesuriebaluos plaukų. Net ir pirktiniai plaukų kondicionieriai su kokosu aliejumi yra labai vertinami.

Komentarai
Kraunama...