Kosmetikos gamyba namuose: veido kremai

0 117

Jei niekaip nerandate tinkamo kremo savo veido odai ir galvojate kaip būtų tobula, jei atsirastų visiškai pagal jūsų norus paruoštas produktas, tai neverta nuleisti rankų, nes kremą galima pasidaryti pačiai. Šiais laikais nesunku įsigyti ingredientų savo kosmetikos priemonėms ir išmokti jas sujungti, kad gautumėte tokį produktą, kokį norite. Veido kremai gali būti nesunkiai pagaminami namuose. Vaistinėse gausu sudėtinių priemonių, kurias galite panaudoti savo produktams, o ekologiškų produktų parduotuvėse bei turguje galima rasti visko, kas bus reikalinga kosmetinių priemonių pagrindui.

Visuomet galima internete rasti įvairių receptų, kur namų kosmetiką mėgstantys žmonės dalinasi savo receptais kaip pasigaminti vieną ar kitą produktą veido ar kūno odai. Visgi ne visuomet visiems patinka vienas ir tas pats receptas, dėl šios priežasties galima naudoti jau nurodytas ir išbandytas proporcijas, tačiau pasikoreguoti sudėtyje esančius ingredientus. Svarbiausia, kad kremo konsistencija nebūtų per skysta, nes bus nepatogu jį naudoti, bet jeigu norite skystesnės konsistencijos, tikrai galite tokią palikti. Per kietas kremas gali būti sunkiai tepamas, todėl daugeliui tai sudaro problemų, jei nenorite, jog taip nutiktų, stenkitės nepridėti per daug kietųjų medžiagų, pavyzdžiui, bičių vaško.

Labai dažnai veido kremai, gaminami namuose yra daromi bičių vaško pagrindu, kadangi jis yra labai puiki medžiaga veido bei kūno odai. Deja, žmonių, kurie alergiški medui ar visiems bičių produktams, šis vaškas tikrai gali būti ne itin gera idėja. Tokiais atvejais, galima rinktis sojų vašką bei internete paieškoti kitų alternatyvų, kurios tiktų jūsų organizmui ir nesukeltų alerginių reakcijų. Jei gaminti nenorite, efektyvių priemonių rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Ingredientai gali būti ir vitaminai, kuriuos vertėtų su švirkštu išsitraukti iš vitaminų kapsulių. Taip pat dažnai naudojami eteriniai aliejai, kurie maitina odą ir skaniai kvepia. Kitokių kvepalų į veido kremus dėti tikrai nepatariama, nes jie tik sausina veido odą ir tikrai nėra naudingi. Jų dažniausiai būna parduotuvėse randamuose kremuose, bet jie tikrai nėra reikalingi. Geriausią kremą daryti karšto vandens vonelėje, o ingredientus maišyti elektriniu plakikliu, jei turite, nes tai užtikrins, kad viskas puikiai išsimaišys, o medžiagos pasiskirstys tolygiai.

Komentarai
Kraunama...