Kūno prausiklių tipai

0 66

Lygiai taip pat kaip ir veido oda, reikia rūpintis ir kūno oda. Vieniems nuolat trūksta drėkinimo, kitiems jo būna per daug, būtent dėl šios priežasties visuomet reikia tinkamai išsirinkti odos priežiūros priemones – taip niekada neturėsite problemų susijusių su odos būkle. Kiekvienam tinka ir patinka skirtingos priemonės, todėl jų pasiūla šiuo metu labai plati, o didžiausias iššūkis – suprasti kas odai tiks labiausiai, nes kiekvienas individualus ir turi skirtingus poreikius.

Šiais laikais galima rasti skirtingų tekstūrų ir savybių kūno prausiklius. Kadangi prausimasis yra visiems žmonėms būtina dienos dalis, kūno prausiklis būtinas atributas kasdienybėje, nes visi nori jaustis gaiviai ir švariai. Jei vis dar nežinote kokios higienos priemonės tinka jūsų odai, verta sužinoti kokio pasirinkimo galima tikėtis parduotuvėse.

Tarp dažnai naudojamų priemonių yra ir toks kūno prausiklis, kurio tekstūra yra kaip standžių putų. Pagrindinė ir geriausia šio prausiklio savybė yra tai, kad jos sudėtyje yra aliejų, kurie drėkina ir maitina odą. Kadangi putose aliejaus yra nedidelis kiekis jis nesuriebaluoja odos ir nepalieka pertekliaus – taigi oda lieka švelni, minkšta. Tai puikus būdas gaiviai normalios ir riebios odos savininkams. Sausą odą turintiems geriau naudoti šiek tiek daugiau drėkinančių medžiagų turinčias priemones.

Gabalinis muilas vis rečiau pasirenkama prekė – jos populiarumas mažėja, kadangi atsirado daug patogiau naudojamų priemonių. Taip pat muilas labai dažnai turi sausinančių savybių, tad sausą odą gali lengvai sudirginti. Jei norite naudoti muilą, bet bijote, kad jis pakenks ir jūsų odai, geriau rinktis tokias priemonėse kuriose bent ketvirtadalis būtų iš drėkinamojo kremo. Taip pat galima rinktis natūralius muilus. Tik tokiais dviem atvejais gabalinis muilas vertas naudojimo, nes nepakenks odai, o kaip tik turės teigiamos įtakos.

Sausai odai vis dažniau rekomenduojamas aliejinis kūno prausiklis. Žinoma, jis puikiai tinka ir kitų tipų odai, tačiau sausa oda tikrai džiaugsis lepinam maitinamosiomis medžiagomis. Kūno prausikliai su aliejumi pasižymi lengvumu, nes jie yra gana skystos konsistencijos, todėl po nusiprausimo jaučiamasi gaiviau ir švariau.

Komentarai
Kraunama...