Kuo naudingas micelinis vanduo?

0 77

Paskutiniuoju metu beveik tarp visų kosmetikos linijų produktų yra micelinis vanduo. Ilgą laiką ne visi suprato jo naudą ir daugelis žiūrėjo skeptiškai, bet atsiranda vis daugiau tyrimų, kurie tik įrodo šios priemonės naudą. Jis, daugelio specialistų nuomone, gali pakeisti net kelias kitas kosmetines priemones. Tai nauja technologija leidžianti mėgautis skaisčia ir švaria veido oda. Šis produktas buvo sukurtas Prancūzijoje ir tik daug vėliau išpopuliarėjo pasaulyje.

Micelinis vanduo yra sudarytas iš micelių, kurios mums nėra matomos, nes labai maži, gaubto formos skysčio kristalai, kurie negali būti matomi plika akimi. Jie naudingi tuo, kad nepažeidžiant odos lyg magnetai ištraukia odoje esančius nešvarumus. Šie kristalai naudojami daugelyje kitų kosmetikos priemonių, tik ten jų funkcija būna šiek tiek kitokia, pavyzdžiui, kremuose šios dalelės padeda aprūpinti odą vitaminais, nes juos išnešioja.

Micelinis vanduo tinka visų tipų odai, net ir labai jautriai, nes nesukelia jokių uždegimų ir neiššaukia dirginimo. Kadangi tai pakankamai natūrali priemonė, ji nepalieka jokių chemikalų ant odos ir jos nesausina bei neerzina. Jis puikiai tinka ne tik odos nešvarumams nuvalyti, bet ir makiažui. Švariai nuvaloma net oda, kuri padengta vandeniui atspariu makiažu Šios priemonės sudėtis labai švelni, jame nėra net alkoholio, todėl šią priemonę galima naudoti ir aplink akis bei lūpas.

Susiduriantys su akne taip pat gali džiaugtis šia priemone. Nors micelinis vanduo pats neišsprendžia visų aknės sukeliamų problemų, tačiau prisideda prie šios problemos sprendimo ir leidžia džiaugtis švaresne oda veikia ją teigiamai.

Reguliariai ir ilgai naudojant micelinį vandenį galima pastebėti, jog sumažėja poros, susitvarko T zonos riebumas, jei turite mišrią ar riebią veido odą. Tuo pačiu šis vanduo gali atgaivinti papilkėjusią ir spindesį pavargusią odą, o karštomis vasaros dienomis gali veikti kaip odos tonikas.

Naudoti micelinį vandenį reikia užlašinus ant vatos diskelio. Su diskeliu reikia švelniai valyti veidą, tačiau jo netrinti, kad nesudirgintumėte. Jei odą šiuo vandeniu valysite tol, kol ji bus švari ir ant diskelių neliks jokių nešvarumų, veido su paprastu vandeniu nuplauti nereikės. Po odos valymo galima iškart patepti ją veido kremu. Geriausia micelinį vandenį naudoti ir ryte, ir vakare.

Komentarai
Kraunama...