Kvepalai: kaip išsirinkti tinkamus?

0 34

Išsirinkti kvepalus tikrai nėra lengva, ypač, kai jų yra tiek daug. Kiekvienas gamintojas pasiūlo dešimtis ar net šimtus skirtingų kvapų, o visų išbandyti ir iš jų išsirinkti neužtektų net viso gyvenimo. Kartais moterims pavyksta atrasti tą vienintelį kvapą, kuris naudojamas metų metus ir visiškai neatsibosta – sakoma, kai atrandi savo kvapą, jo nebejauti. Tačiau ne visi prisiriša prie vieno kvepalų buteliuko, o kai kurios niekad savo kvapo ir neatranda. Nepriklausomai nuo to ar ieškomas tik vienas kvapas, ar norisi daugiau, ant savęs reikėtų purkšti tik tai tokius kvepalus, kurie patinka ir visai nesvarbu kiek laiko žadate juos naudoti ir ar pirksite antrą buteliuką, svarbiausia, kad tuo metu jie jums reiktų džiaugsmo ir nepradėtų erzinti jau po savaitės, kai buteliukas dar beveik pilnas.

Moteriški kvepalai gali būti įvairiausių kvapų. Vienose labai pasijaučia gėlių aromatai, kituose vaisiai ar cinamonas bei uogos, Kvapų daug, o parduotuvėje visų išbandyti tikrai nepavyks. Jei jau esate turėję patinkančius kvepalus ar itin mėgstate kokių nors vaisių ar gėlių kvapus – tai jau geras ženklas, nes naršant internete kuo puikiausiai galėsite rasti kokias natas turi tam tikri moteriški kvepalai. Taip nesunkiai atsirinksite tuos, kuriuos verta išbandyti ir nereikės bandyti visų esančių kosmetikos parduotuvėse.

Nereikėtų pirkti kvepalų skubant, kadangi taip padidinsite šansus nusipirkti visiškai nemalonius kvepalus, kurie kvepės tik pirmąją dieną po nusipirkimo. Nusižiūrėjus patinkančius kvepalus, turinčius tas natas, kurios jūsų nuomone  patiks, galite išbandyti ant savęs jų užsipurkšti. Žinoma, nereikėtų purkšti daugiau nei vieno kvapo – pasirinkite ta, kuris tuo metu atrodo kaip geriausia idėja. Nepirkite jo iškart, jei kvapas pasirodys malonus. Geriau išeikite iš parduotuvės, pasivaikščiokite, galite net ir namo grįžti, o parduotuvę aplankyti tik tuomet, jei nuspręsite pirkti ar norėsite išbandyti kitą kvapą. Pabuvus su tuo kvapu, pajausite ar jis tikrai gerai kvepia, ar visos natos patiko ir ar tas kvapas jūsų neerzina. Visgi, moteriški kvepalai dažnai būna praturtinti ne vienu ir tikrai ne dvejais kvapais, tad pajausti iškart ar tai jūsų kvapas beveik neįmanoma.

Komentarai
Kraunama...